Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vam se desilo

Da li se nekom desilo da dozivi neprijatnu situaciju prilikom licnog preuzimanja.Da predmet bude ok ali suprotna strana trazi da poklonite i bude jako neprijatna,cak nastavlja da se javlja i uznemirava.
2021 02 26
To nije, ali mi se desilo (ne ovde) da me je jedna osoba spamovala za neki parfem duzi vremenski period da joj prodam po ceni koju je ona zacrtala i rekla sam joj da ne spustam cenu za parfem, ali ako uzme dve stvari moze zajedno niza cena. I tako se ona nesto premisljala i uzme neki predmet koji nije moj (prodavala sam i od familije nesto za zene 40+) i nadjemo se, pregleda, sve super i svako na svoju stranu. Kad eto ti nje javlja se da ta neka bluza koju je odabrala mirise na parfem. Inace da pojasnim, to je bluza od moje tetke koja sve stvari u ormaru parfemise, i ono sto nosi i ono sto nije nosila, sve se osecaju na parfem jako pa i ono sto nije noseno zbog toga nekom moze delovati kao da je neko koliko juce obukao i ostao jak miris parfema. Objasnim ja njoj o cemu se radi i kazem da i meni smeta parfem, ali nisam htela da perem jer nije noseno, ona navaljuje da cim ima parfem na odeci mora da je noseno. Ja nisam od tih koji se raspravljaju, ako neko nece da razume ili ne zeli, okej, njegova stvari i nije problem, kazem joj da moze dobiti pare nazad, a ja stvari. Pokusala je da istera svoje i da dobije samo parfem po nizoj ceni (sto joj je izgleda i bio cilj, ali takve forice kod mene ne mogu da upale niti me neko moze fortati tim igricama da bi meni dosadilo kako bih popustila) i posto joj nije uspelo jer sam insistirala da ili ce vratiti sve i dobiti novac, ili moze dobiti deo novca za bluzu nazad, a zadrzati parfem po punoj ceni, odustala je i videla da ne ide. U susret izlazim onda kada sam sigurna da je moja greska, ali ne i kada je neko tako bezobrazan kao npr. ova zena sto je bila. Nisam imala iskustva da mi traze da poklonim, ali imam redovno da mi se javljaju za predmete koji nisu na licitaciji da licitiraju svoje iznose. Skoro mi je neko napisao da mu prodam jedan predmet po zeljenoj ceni jer "ja imam i meni nista ne znaci ta razlika". Ne znam ni kako je ta osoba zakljucila da imam i da mi ne znaci...
2021 02 26
Ja stalno dobijam poruke tipa da jako snizim cenu predmeta, iako pise fiksno na nekim predmetima, meni je sasvim okej da se snizi 200,300 dinara, pa i 400 dinara, ali mnogo vise od toga ili da eto bukvalno poklonim, nije bas u redu i uvek se izvinim i zahvalim na interesovanju za predmet, a dobijala sam poruke tipa (bila je neka niska cena) i kao zena je htela da joj poklonim, tako da ima i toga..
2021 02 26
Jedno je sigurno vise licnih preuzimanja ne a sto se ostalog tice vecina nas je pristojna.Dok naravno ima i onih drugih najvaznije je ne upustati se u duele i ne koristiti nepristojne reci.
2021 02 26
Boze svasta, stvarno ima raznih ludaka. Ja srecom nisam imala ovakve situacije (zasad)
2021 02 26