Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Povećanje usana bipolimerom

> Danijela234: > Ja bih htela takođe da radim, mada nisam sigurna za biopolimer, kao da sam negde čula od neke influenserke da nije dobar, ne držite me za reč.. pre bih se odlučila za hijaluron Ja sam radila korekciju hijaluronom nekoliko puta i veoma brzo mi nestane efekat, zbog toga sam se odlučila za biopolimer. Svesna sam da ima dosta slučajeva sa komplikacijama i to je upravo razlog zašto sam pokrenula ovu temu, da uradim kod nekog proverenog :)
2021 03 01
> lokibg: > Uvek zavisi od onoga ko radi. Mada bih i ja sada.mozda malo smanjivala.... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3c7ef93807994df8c036c9dd3194d516.jpg) Mnogo su lepe 🤩 koja je količina u pitanju? :)
2021 03 01
> LelaHNikoloski: > > VenusSolaris: > > > ducekuce: > > > Moja sestra i drugarica su radile kod Dragana biopolimer,veliko NE. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d68209fea8c09cc845a35dc34ab2c60f.jpg) Mislim > > > da je cak stavljala tipa 1,5 kubik ili 2..Jeziva dedormacija je nastala odmah posle dva,tri meseca..Obe moraju na vadjenje,dok cak drugarica sa slike ide na razgradnju,ali nema neke vajde.. > > > Hijaluron,imas kod solotubeleza,dosta je hvaljena. > > Ali meni su ove usne prelepe 🤩 > Pa totalno su krive!! > Sta vam je cilj? Da se vidi da je vestak ili sta? Iskreno, nemam problem sa tim da nešto što je neprirodno i izgleda neprirodno 😆 meni se dopada što je gornja usna tako zaobljena, i kad uradim hijaluronom odlučim se za sličan oblik :)
2021 03 01
Hehe hvala zene. Ali generalno uvek se vidi da su popunjavane, kod.mene se.vidi jer je razlika bila drasticna, imala sam tanke obe usne tako da i ne znam koliko kubika ima. Dr je stavljala dok nije dobila volumen. I cak je malo i preterala, ja sam htela ipak malo manje, ali ok....
2021 03 01
> lokibg: > Uvek zavisi od onoga ko radi. Mada bih i ja sada.mozda malo smanjivala.... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3c7ef93807994df8c036c9dd3194d516.jpg) Meni je ovo top.
2021 03 01
Tako je..Leva strana je skroz pala! Nego neko ko nije radio i ne zna sta je dobar rad,kaze da su ok..> LelaHNikoloski: > > VenusSolaris: > > > ducekuce: > > > Moja sestra i drugarica su radile kod Dragana biopolimer,veliko NE. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d68209fea8c09cc845a35dc34ab2c60f.jpg) Mislim > > > da je cak stavljala tipa 1,5 kubik ili 2..Jeziva dedormacija je nastala odmah posle dva,tri meseca..Obe moraju na vadjenje,dok cak drugarica sa slike ide na razgradnju,ali nema neke vajde.. > > > Hijaluron,imas kod solotubeleza,dosta je hvaljena. > > Ali meni su ove usne prelepe 🤩 > Pa totalno su krive!! > Sta vam je cilj? Da se vidi da je vestak ili sta?
2021 03 01
Na slici gore ako pogledate tkivo sa strane usne, udubljenje, pa ispupčenje, to je kad se prepuni, uskoro će dobiti nazolabijalne bore. Videla sam dosta devojaka sa tim borbama nastalih jer im usne nisu u harmoniji sa ostatkom lica i nije lepo. Znam jednu sa biopolimerom, posle 10godina su joj narasle da se vide iz poluprofila. Treba znati meru, nismo svi za velike usne, a na kraju, bilo bi dobro ne pratiti svaki trend.
2021 03 02
Devojke, skupite pare i uradite hijaluron, nemojte se zezati sa biopolimerom, iskrene preporuke...
2021 03 03
https://www.stetoskop.info/plasticna-hirurgija/povecanje-usana-biopolimer-ili-hijaluron
2021 03 03
Moja drugarica je imala prelepe usne, specifične, donju puniju a gornju malo tanju, pa je 'tela da napravi simetrično...šta reći...nemam pojma šta je stavila ali sad se zlopati i ubrizgava s vremena na vreme nešto za smanjenje (pošto na kraju uvek bukne) a ni s tim ne sme da pretera jer i to može valjda dovesti do nekih komplikacija...da nije' moja' rekla bih joj 'tako ti i treba glupačo kad tražiš' leba preko pogače'... Meni generalno nije jasno kako taj trend i dalje opstaje, očekivala bih da će se ljudima smučiti te prebudžene usne i grudi pa da će sve suprotno od toga'in', al' izgleda da ja stvarno ništa ne kapiram...
2021 03 03
Drage dame, tema nije da li se Vama dopadaju ovakve usne, da li biste ih uradile ili ne, pa čak ni šta je bolje - hijaluron ili biopolimer...pitala sam za proverenu kliniku devojke koje su zadovoljne svojim iskustvom i mnogo im hvala na odgovorima ❤️ tako da stvarno nema potrebe za ovom teatralnošću i osuđivanju, o ukusima se ne raspravlja a ,pazite sad-ni o neukusu. 😁
2021 03 04
> VenusSolaris: > Drage dame, > tema nije da li se Vama dopadaju ovakve usne, da li biste ih uradile ili ne, pa čak ni šta je bolje - hijaluron ili biopolimer...pitala sam za proverenu kliniku devojke koje su zadovoljne svojim iskustvom i mnogo im hvala na odgovorima ❤️ tako da stvarno nema potrebe za ovom teatralnošću i osuđivanju, o ukusima se ne raspravlja a ,pazite sad-ni o neukusu. 😁 U stvari ste potpuno u pravu :), izvinjavam se što sam pametovala ali mi je odmah palo na pamet njeno ružno iskustvo...pravo da Vam kažem, čak se i divim tome što imate jasan stav po tom pitanju bez obzira šta drugi misle o tome, poštujem....
2021 03 04
Da li je neko išao u estetski studio kataleja na povecanje usana i kakvi su utisci?
2021 03 06
> sss_shop: > Dr Dragan Milivojevic👍🏻 Prezadovoljna, nisu se pomerile 5 god vec, i super je uradio. Tada je bila cena 125e kubik mislim da je i sada. > VenusSolaris: > > Ćao devojke 😇 > > Da li neko može da mi preporuči dobru, proverenu kliniku gde bih mogla da uradim korekciju usana ovom metodom? Povećavala sam usne nekoliko puta hijaluronom, ali sam se odlučila za biopolimer zarad trajnijih rezultata... podelite vaša iskustva, interesuje me koliko dugo traje prvobitan efekat, cena kubika, sve što je bitno dodajte ...Novi Sad/Beograd, al' ću sve opcije uzeti u obzir :) Biopolimer je zabranjena supstanca. Telo vremenom odbacuje vestacku supstancu, zato pocinju na usnama da se stvaraju grumuljice koje ruzno izgledaju. Doktor Milivojevec je hostapler koji pored toga sto radi u drzavnoj ustanovi, radi i u privatnoj klinici i u frizerskim salonima u Bg i Ns, itd....to samo govori koliko je pohlepan. Zato i ima veliki broj nekretnina. Nikad vam nece pokazati original pakovanje filera koji ce vam ubrizgati, cucete samo neko suskanje iza ledja. Kada ga pitate koji filer i koliko ce vam ubrizgati(to je vase pravo kao pacijenta), kaze vam"Evo ti igla pa se sama bodi" Odlazi cesto i u Bec gde radi na crno(sve mu je malo), cak ga je po Becu jurila austrijska policija. Mojoj drugarici je za nazolabijalne bore ubrizgao obican fizioliski rastvor a po povrsini malo filera. Zaobidjite ga u sirokom luku. Odrace vas sa parama a dobice te prevaru i biopolimer koji kada deformise usne, moze da se izvadi samo operativnim zahvatom.
2021 03 07
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6f9ebe42822278e15e492d2a580c534d.jpg) Usne sam radila postepeno sa manjom kolicinom hijalurona, radila sam u ordinaciji dr Stojicevic i dr.Djordje
2021 03 07