Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Čini dobro raduj se, čini zlo nadaj se..

Mozda te etiketiraju kao komercijalna prodaja, pa zbog toga, možda nije problem u slikama i tagovima. Ali opet, sajt je prepun istih pa nikom nista, baš me interesuje..
2021 03 03
Komercijalna prodaja je kada se prodaje jedna stvar u vise velicina i boja.. Ovo su moje licne stvari to ne moze biti komercijalna prodaja.. :) Imam po jedan komad.. A sad sto ih imam puno to je vec slucaj za psihijatra 😁 (malo se salim, ali previse kupujem)..
2021 03 03
Onda stvarno ne znam, ja sam pomislila da misle na to da nije preprodaja pošto imaš nove stvari.. Inače meni su super tvoje slike i kolazi, javi nam ako dobiješ odgovor 😄
2021 03 03
Hvala puno na komplimentu 🤗🌸❤ Nije to sigurno 😊 stvari su 90% moje i 10% sestrine, u svakom slucaju licne 😁 Po jedan komad i jedan broj.. Verovatno je zbog kolaza, kao sto mi je rekla devojka.. Ali sada nagadjamo jer admin ne planira da mi odgovori ali zato brise oglase redovno 🤷🏻‍♀️
2021 03 03
Ono što ja lično vidim jeste da dominira slika sa neta ali uvek će i dominirati kada su one odrađene pro sa svetlima, modelima i svim ostalim. Jedino ako je adminka mislila da budu manje u odnosu na naše lične, to je nešto drugo. Evo sada vidim da mi je ostavila negativu za duple oglase i obrisala neke. U nazivu dva oglasa piše Zara farmerke i dva različita modela su u pitanju, ona obrisala jedan i dala negativnu. Sve ovo više nema smisla. Sajt ne radi više od 10 dana, nikavog roka nema kada će se sve ovo rešiti, a urušava se ugled i prodaja prodavcima koji su godinama ovde. Kao da neko sve ovo namerno radi.
2021 04 06
1 2