Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Devojke bzo procitajte odgovor koji sam dobila na mail.. jako je vazno..

Mislim da treba prijaviti policiji ovaj slucaj sa administratorom.Mozda cak i organizovati neke ulicne proteste!
2021 03 13
LoolaA, tvoji kolaži, ovi stari ne valjaju. I ne treba zbog toga otvarati više tema, i jedna je bila sasvim dovoljna da se nadovežeš sa svim svojim dvojbama kroz sve teme koje si otvorila. Članice jesu pokušale da dočaraju zašto a zašto to ne prihvataš, ne znam, voliš verovatno pod uglom sečene kolaže, ta estetika ti prija. Pravila nisu nejasna. Predmet mora da se vidi ceo, da li u kolažu da li u posebnoj fotografiji. A ako je u kolažu ceo predmet, slika sa interneta ne sme da dominira u odnosu na njega, ne znam, možda imaš problem sa percepcijom ali i tada dominira fotka sa neta. Ništa loše ni ružno ne želim ali tvoji kolaži nisu ok i zato se brišu. Imam isto u starijim predmetima kolaže za naslovnu pa pogledaj kako to treba da izgleda. I ne smatram da treba da se držimo nekih stvari "Kao pijan plota" ali kolaži ti nisu bili okej. Apsolutno ništa ne fali fotografijama koje su samostalne, lepe su ti fotke i samo promeni percepciju i nećeš više imati nikakvih problema. I, da, jer više ne znam koja je tema po redu ali nije ok staviti patike koje nisu Zara na Zara kutiju, to je već obmana kupca.
2021 03 15
1 2 3