Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PROBLEM SA POSTAVLJANJEM OGLASA

Drage članice,ne znam da li imate problem kao ja - dva dana ne mogu da postavim oglase ili u najboljem slučaju moram iz milion pokušaja da to uradim😳.Ili se desi da se slike normalno učitaju i kad treba da postavim neće,pa neće....
2021 03 22
Sve je u najboljem redu - trenutno postavljam i mislim da je ucitavanje slika brze nego ikad. Verovatno zavisi sa kog browser-a otvarate sajt.
2021 03 22
Zbog lošeg interneta može da se desi.
2021 03 22
Meni je bukvalno oduvek tako, tek iz drugog pokušaja uspeva😂
2021 03 22
> ZeljkaRaskovic: > Drage članice,ne znam da li imate problem kao ja - dva dana ne mogu da postavim oglase ili u najboljem slučaju moram iz milion pokušaja da to uradim😳.Ili se desi da se slike normalno učitaju i kad treba da postavim neće,pa neće.... Ja takodje imam problem sa postavljanjem stvari, danas sam sigurno 5 puta pokusala ako ne i vise i nema sanse, ne moze da se postavi😞 Pre mi nije bilo tako
2021 03 22
Do pre neki dan je sve odlično funkcionisalo.Čak ne mogu ponekad ni da obrišem oglas...Jako mi je mučno to sve,jer jedva ugrabim vreme za sređivanje oglasa,pa se dešavaju ovakve stvari.
2021 03 23
Nadam se da ce se sve popraviti sa najavljenim skorim promenama na sajtu. Ja budem ocajna kad mi izokrene fotografije u postavljenim oglasima pa mi onda za jedan oglas treba 10.minuta da se vracam i sliku po sliku rotiram...a logike nigde, jednu okrene za 90 stepeni, drugu za 180. Katastrofa.
2021 03 23
Zavisi da li u tom trenutku nesto rade na sajtu
2021 03 24
Ja sam pokusala sad da postavim oglas, i ne uspevam
2021 03 24
Već po ne znam koji put pokušavam da postavim oglas i ništa...
2021 09 15
Isto, pokušavam da postavim i nikako neće. Nekad sam imala problem da moram iz drugog trećeg puta, sad nikako neće.
2022 01 22
Ja već četiri meseca pokušavam da postavim oglas i ne idem mi od ruke. Probala sam i sa drugog profila, medjutim ništa se ne dešava. :(
2022 03 21
Evo nema šanse da ga postavim... Bas demotivirajuće...
2022 06 27
Pokusavam da postavim oglas ceo dan ali nikako nece
2023 07 19
Nema sanse da postavim oglas. Desetak puta sam probala...😑
2023 07 26