Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Postanska uputnica, pitanje?

Novac je trebao da mi stigne u cetvrtak ali nije jos uvek. U posti sam pitala oni ne znaju nista, samo znaju da nemaju nista za mene. Kako mogu da proverim sta se desava, da li moze da se zagubi nekako?
2021 03 22
Šta piše na sajtu pošte za status?
2021 03 22
I meni je kasnio novac par puta, ali najvise dan..
2021 03 22
Nisam proveravala, ne znam sta treba da ukucam. Da li onaj br posiljke koji sam poslala, br paketa za koji cekam otkup?
2021 03 22
Daa
2021 03 23
Da, proverite prvo to, da li je kupac preuzeo i poštar razdužio reon. Ako jeste, a Vama nije stigao novac, onda sigurno u pošti može neka žalba da se uloži. Odete sa tim papirom PE do pošte i tražite nekog nadležnog.
2021 03 23
Tu pise da je preuzeto, devojka je uredno javila jos prvi dan da je stiglo i da je zadovoljna. Sreca pa sam sacuvala papir, obicno ga bacim cim kupac preuzme paket. Meni su rekli-otkud mi znamo gde je tvoj novac, sve sto je stiglo mi smo razduzili. Plasim se jer nam je stigao danas novi postar, da nije nesto zeznuo 😏
2021 03 23
Ja sam jednom nedelju dana čekala pare, u stvari osmi dan od kad je kupac preuzeo paket poštar mi je doneo pare. Kada sam pitala u pošti šta se dešava nisu znali da mi daju odgovor🙂
2021 03 23
Ako imas onu adresnicu od paketa pravac posta i isplatice te
2021 03 23
Dokument čuvaš dok ne stigne paket i ne podignes novac. Nekada kasni, ali sa dokumentom, tj adresnicom, možeš da podignes u pošti novac, ako je poštar koji je bio zaduzen za paket, razduzio novac u svojoj pošti.
2021 03 23
Otisla sam u postu i prvo su se pravili blesavi I onda je naisao kurir I kaze-eee pa kod mene su pare. I ja pitam a kada si mislio da mi das, on kaze-pa trazio sam te nisam znao ko si i gde zivis. I on tako drzi te pare i ceka da se ja javim. Razumem da je nov, ne mora on da poznaje svaku osobu u ovom mestu ali valjda ima moj broj, da pita nekog, otkud znam. Mnogo mi je bio smesan 🙂
2021 03 23
Dobro je da se rešilo na kraju. 😊
2021 03 23