Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, posao, karijera /

ItBootcamp besplatni kurs

Da li ima neko da se prijavio za ove kurseve? Možete li da podelite svoja iskustva, kako ste prošli na interjvjuima? Trenutno je prijava za PHP, testovi su kao da se konkuriše za MENSU. Mislim da mi je otislo oko 13 sati za sve testove, pa onda licni intervju sa katastrofa pitanjima tipa gde si za 2 godine? Rekoh Devojko, ne znam gde sam ni do kraja meseca 😅 Ima li ovo sve smisla uopšte? Hvala svima 🙂
2021 03 26
Samouka sam tako da nemam licno iskustva ali sto se tice testova i pitanja, samo zele da vide koliko si zainteresovana za celu tu pricu ulaska u IT svet. Traze nekog ko nece izostajati, ko ce biti posvecen tome, raditi domaci i pokazivati napredak, jer na osobu kojoj pruzaju obuku gledaju kao na ulaganje. Pitaju te sve to jer su zeleli da cuju da li ti sebe vidis kao ostvarenog IT strucnjaka za 2 godine, u smislu, da li imas motivaciju i zelju da uspes u tome. Drugo je realnost i ti realni strahovi koje svi imamo i ne znamo ni “sta ce biti sutra”. Nemoj se nicega bojati, sve se moze nauciti :) Drzim fige da te prime na obuku, i puno srece :)
2021 03 27
Ok ali preterano je malo ovo, 3 dana testova samo za mogucnost da ces da dodjes na red nesto da naucis a onda na sve to jos intervjui 😕 Nego ono, niko te ne bije po usima da ulazis u sve to. Svaka ti cast sto si ti sve to sama uspela, nadam se da je to ono cime se sada bavis i da si zadovoljna poslom 🙂 Hvala tii 😊
2021 03 27
Jeste, time se sada bavim ;) Sve se moze kad se hoce, samo ulozi puno truda i veruj u sebe :)
2021 03 28
ITBootCamp ima ponekad preko 800 prijava po kursu, a biraju po 24 osoba, to je fond Divca, novac dobijaju od donacija i predavači su im kvalitetni, zato su im bitni kandidati koji neće odustati i zauzeti mesto bezveze, kao i oni koji će ostati "verni" trudu koji su uložili u tebe 😃 Fondacija će im opstati samo ako imaju kvalitetne rezultate pojedinaca. Drug je završio njihov kurs za QA, učio više nego na masteru i osnovnim studijama, radi već godinu i po, team lead je trenutno, tako da da, kursevi su im sjajni i vredni ako se posvetiš. Plus možeš učiti i preko Udemy platforme, Coursera ima besplatne kurseve, ako se posvetiš tome i imaš šlifa za to jako je kvalitetno uloženo vreme. Kaže ti neko ko je samouk, imam podršku drugara programera, ali opet je Boot Camp nešto dobro. 😃 Javiću ti iskustva ako te zanimaju, a prijavi se u sledećem krugu ako sada nisi prošla. 😊
2021 04 18