Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vas iznenade pokloni prilikom kupovine

Mene uvek iznenadi kad clanica posalje nesto neocekivano uz kupljenu stvar🙂
2021 03 31
Da, posebno kada kupim nenošenu krpicu po simboličnoj ceni, a u paketu je i neočekivana poklon krpica u perfektnom stanju. 🎁
2021 03 31
Nekada cak i par sitnica,mali znak paznje puno znaci🙂,tako da sam resila praktikovati isto prilikom prodaje.Nikoga to nece obogatiti niti osiromasiti al svakako je prijatno...
2021 03 31
Ja volim povremeno da saljem poklone uz kupovinu, ali obicno pitam clanicu sta joj se dopada od ponudjenog jer svako od nas ima razlicit ukus :")
2021 03 31
Pa lepo,ima dosta clanica koje to praktikuju🙂
2021 03 31
I ja sam na pocetku uz svaku kupljenu stvar poklanjala nove proizvode iz oriflama,ali sada samo ponekad. Jer neke clanice ne umeju to da cene,pa se cak i ne zahvale... Ali sam se zato ja pre par meseci odusevila poklonu koji sam dobila,cak je bio i vredniji od kupljene stvari 😊
2021 03 31
Ja skoro uvek šaljem poklone uz kupovinu, mada ovde na krpicama sam samo jednom dobila nešto kao poklončić, ali dobro, meni je baš drago kada vidim koliko su članice oduševljene 🥰
2021 03 31
Naravno. Ja uz svaku kupovinu bez izuzetka poklanjam nove mindjuse, na svim prodajnim sajtovima. Svi se prijatno iznenade i obraduju, sto mi je bas drago. :") o:)
2021 03 31
Ja sam bas dugo poklanjala skrancije uz kupovinu ali samo 1 sam dobila hvala, nije potrebno da mi se neko zahvaljuje ne znam ti ni ja kako ali je opet opsta kultura... tako da sam se razocarala i prestala 😔 mozda posle ove teme i pocnem opet ko zna 😊
2021 03 31
Ja sam cesto slala poklone, naravno cesto sam konsultovala kupce da vidim da li zele poklon zbog tezine paketa. Par puta sam i platila postarinu kad kupe nesto skuplje.
2021 03 31
Obično je kako radiš tako ti se i vrati, ali ovde na krpicama baš retko, slala sam ranije kada prodam nešto dečije, ali eto ne dobijete ni hvala, pa tako više ni ne šaljem.... Ovaj sajt je prepun uvaljivačica, a zamislite još i poklon da pošalju.....
2021 03 31
Kao sto kazu ima nas svakakvih,u neke se razocaramo dok nas drugi prijatno iznenade,jednostavno tako je u zivotu.
2021 03 31
Na Krpicama uvek pokusam da dokucim sta kupac voli, da bih prilagodila poklon, da ne trpam neke gluposti jer su mi nepotrebne. Na ostalim sajtovima ne poklanjam, ne znam zasto. Mozda je ovde prisniji, licniji kontakt sa kupcom. I dobijala sam poklone cesto :") To je jedna od lepih strana Krpica. Neka zenska pricica, zelja da obradujemo i iznenadimo jedna drugu.
2021 03 31
Često šaljem poklone, a dobila sam svega dva puta..
2021 04 01
Ja sam od ovde prisutne MiciZara dobila kombinezon koji sam nosila u Monaku (govori li to koliko je dobar?) <3
2021 04 01
1 2