Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Trazim DzoDzo

Ako neko ima link, molim vas da mi posalje Hvala.
2021 04 04
Pozdrav :) Dovoljno je da samo ukucate Dzodzo u pretrazivac(gde pise Trazi) i izaci ce svi artikli trazenog prodavca ;)
2021 04 04
> sandy89: > Pozdrav :) > Dovoljno je da samo ukucate Dzodzo u pretrazivac i izaci ce svi artikli trazenog prodavca ;) Evo i ja da kazem hvala. Ni posle toliko godina ovde, nisam znala kako da direktno nadjem odredjene clanice. :')
2021 04 04
> AnitaMaldo: > Ako neko ima link, molim vas da mi posalje > Hvala. https://mojekrpice.rs/dzodzo-1150
2021 04 04
> MALAODSTILA: > Evo i ja da kazem hvala. Ni posle toliko godina ovde, nisam znala kako da direktno nadjem odredjene clanice. :') Nema na cemu :")
2021 04 04
Devojke, hvala vam puno ! Sandy, pokusavala sam tako ali nisam uspela. Verovatno sam nesto pogresno kliknula. Jos jednom, hvala na ekspeditivnosti Pozdrav! 8-)
2021 04 04
Članice se uvek mogu naći preko pretrage dokle god imaju oglase na profilu. Ako nemaju oglase, nećete naći profil
2021 04 04
> SvetlanaRadic: > Članice se uvek mogu naći preko pretrage dokle god imaju oglase na profilu. Ako nemaju oglase, nećete naći profil Tako je, u tom slucaju je onda uvek bolje zapratiti nekog clana pa ih imati uvek u listi na dohvat ruke :)
2021 04 04
Možete i da tražite preko Google pretrage. U ovom slučaju bi trebalo napisati DzoDzo mojekrpice i ispadaju linkovi ka njenom profilu. :D Na ovaj način se mogu naći i članice koje nemaju postavljen predmet.
2021 04 04
Hoh, prizvana sam 😂 Devojke, hvala na pomoci clanici Aniti. A sto se gledanja profila tice.. vidim da ovih dana masovno ide delete predmeta zbog nekih promena, tako da Anita, sta god da si trazila da vidis, isparilo je sa naloga zbog novih pravila, ali se mozes javiti u inbox. :)
2021 04 11