Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoć oko veličine

Da li neka od članica uzimala nekada Dilvin farmerke? Zanima me da li je 40 veličina dobra nekome ko nosi L ili su tesnije? Nikada nisam uzimala taj brend a jako mi se dopadaju
2021 04 04
Izvinjavam se sto upadam na temu, samo da pitam gde kupujete Dilvin stvari? Ja sam videla ovde na sajtu taj brend, pa sam kucala na googlu, ali izbacuje mi samo kao turski sajt, pa se zbunih 😁 Imaju stvarno lepe stvari, ali mi izbacuje i tursku valutu, pa ne znam ni kakvi su sa cenama 🤗
2021 04 04
> TinaKris: > Izvinjavam se sto upadam na temu, samo da pitam gde kupujete Dilvin stvari? > Ja sam videla ovde na sajtu taj brend, pa sam kucala na googlu, ali izbacuje mi samo kao turski sajt, pa se zbunih 😁 > Imaju stvarno lepe stvari, ali mi izbacuje i tursku valutu, pa ne znam ni kakvi su sa cenama 🤗 Ja sam ih uzimala u manjim, lokalnim, buticima u Nišu i Bgu. 😃 Tako da pretpostavljam da ih ima po instagramu
2021 04 04
Da, lokalni butici sa turskom robom, ja sam njihove komade nalazila i u kineskim trznim centrima koji su bolje opremljeni
2021 04 04
> SvetlanaRadic: > Da, lokalni butici sa turskom robom, ja sam njihove komade nalazila i u kineskim trznim centrima koji su bolje opremljeni Da li mi možete reći kakvi su što se tiče veličina? Pošto sam iz tog razloga i objavila temu :D
2021 04 05
Nisam probala nikad farmerke, samo gornje delove. Oni su bili verodostojnih veličina
2021 04 05
Ja sam uzimala njihove farmerke, doduse u s velicini i sasvim odgovaraju tom broju i jako sam zadovoljna kvalitetom. Pozz..
2021 04 05
Hvala Ani i Svetlani, izvinjavam se smilicas jos jednom na upadu, ali i meni su se mnogo svidele jedne farmerke, a nisam znala gde uopste da trazim, nemam Instagram 😊
2021 04 05
Ja sam kupila Dilvin jaknu preko instagrama u veličini S i verodostojna je veličina.. 🙂
2021 04 05