Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

> srebrna: > > lokibg: > > The truth is out there....F.Molder :') > E, to. Terajmo u zezanje. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/aae6e64aebbb29d5bb9f93f03498c641.jpg) 😂😂😂😂 Ovo i mene zanima. 😂
2021 04 08
> LUCIFERCE: > Može se desiti ovako nesto, ako je rad na kodu preuzeo neko drugi, a da kolega koji je pre radio na istom nije stavio u napomeni šta je radio. Ne moraju se videti fizičke promene, kako bi potvrdile rad na kodu. Drago mi je da je neko potvrdio moje reci jer vec dva dana pokusavam isto da objasnim. Neko ko je ikada u zivotu napisao bar 2 reda koda zna da izgled moze itekako da se menja nezavisno od funkcionisanja sajta (i obrnuto), za sta se zapravo koriste potpuno razliciti programski jezici. Kao i da promene ne nicu kao pecurke u sekundi sve odjednom, vec je nekada potrebno i par desetina dana da se jedan sajt izgradi. Hvala Luciferce <3
2021 04 08
> Drago mi je da je neko potvrdio moje reci jer vec dva dana pokusavam isto da objasnim. Neko ko je ikada u zivotu napisao bar 2 reda koda zna da izgled moze itekako da se menja nezavisno od funkcionisanja sajta (i obrnuto), za sta se zapravo koriste potpuno razliciti programski jezici. Kao i da promene ne nicu kao pecurke u sekundi sve odjednom, vec je nekada potrebno i par desetina dana da se jedan sajt izgradi. > Hvala Luciferce > <3 Nema na čemu. 💘 Nadam se da smo bar malo pomogle. Za velike, vidne promene, neophodno je strpljenje.
2021 04 08
Malaod stila...Mozda je i to u pitanju ali treba obavestiti korisnike sajta svakako.Ako nista drugo da ne ubacujemo nista dok se sve ne sredi.
2021 04 08
Tako je. I apropo ostavljanja komentara kolegama u pisanju koda - moja omiljena, uvek me nasmeje: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a84e1721c7c8940e8cac364c8a20ce02.jpg)
2021 04 08
> jelena2606: > Malaod stila...Mozda je i to u pitanju ali treba obavestiti korisnike sajta svakako.Ako nista drugo da ne ubacujemo nista dok se sve ne sredi. Naravno, sve se ja drugo slazem sa vecinom clanica...pricala sam o tehnickom delu (ali i to je nagadjanje, samo sa vecom verovatnocom), a potpuno druga stvar kako to treba klijentima tj. nama clanicama predociti i "servirati". ;)
2021 04 08
Probna verzija sajta se postavlja na drugi server dok se ne usavrši i testira, pa tek onda se postavlja ovde. Zašto bi neko ,sve ono što su naveli da će uraditi od promena na sajtu diretno raditi ovde,ako može to raditi van sajta i ubaciti kad bude gotovo?
2021 04 08
> NenadRistic71: > Ne brinite biće tu još brisanja... što manje oglasa, to više prostora ( na hdd-u ) za backup. A i brže će da ide. x-) 👍😂
2021 04 08
Ne mogu sad da nađem gde se pisalo, ali koliko sam razumela oni rade malo krupnije promene u dizajnu i dodaju nove kategorije. Knjige, kuća... a ove već postojeće kategorije se dopunju opet novim. Sajt ne radi godinama, neke opcije uopšte nisu u upotrebi, njihova tehnička podrška je uvek bila loša. Da ja želim da nešto brišem počela bih od gomile neaktivnih profila. Zašto brisati artikle od čijih klikova zarađuju?
2021 04 08
Adminka mi je sada odgovorila isto sto i drugoj clanici da je mpzda bilo nesto nedozvoljeno.Objasnila sam da u tome i jeste problem sto nije bilo nista nedozvoljeno
2021 04 08
da se upisem, juce mi je obrisano skoro 100 predmeta, danas jos nesto sitno, ne znam tacno. Pisala adminu koji mi odgovori da je bilo nesto nedozvoljeno verovatno, a nije! Nesto mi se cini da brisu odokativno starije oglase, bar sam takav utisak stekla. Lista omiljenih mi se prepolovila takodje Necu da postavljam ponovo kada su mi i danas izbrisani i ko zna kada ce prestati da brisu i o cemu se radi Bar da se neko lepo oglasi pa da znamo sta je, ovo nema smisla
2021 04 08
Verovatno svima isto piše, samo copy-paste. Pa ako nađeš grešku, super, nećeš napraviti opet. A ako ne nađeš.. Pa tu je tarot, gledanje u šolju, u kuglu, u zvezde. Toooliko mogućnosti. Negde će biti zapisano gde je greška. :') :') I da, ne brišu stare predmete.. Meni su obrisani predmeti postavljeni u novembru, decembru prošle godine, a još uvek imam predmeta iz novembra 2019. :D E sada, da ima greška u kodu, valjda bi napisali da su zato obrisani predmeti.. Da posavetuju da ne postavljamo dok se ne reguliše. Umesto toga, Admin svima odgovara da su imale nedozvoljene predmete.. x-)
2021 04 08
Meni su obrisani skoro svi predmeti. Nisam imala nedozvoljene predmete (samo garderoba i obuca), slike sa neta, kolaze, lazne tagove.. Neki oglasi su bili davno postavljeni ali mislim da nije do toga jer su noviji obrisani a stariji ostali.
2021 04 08
Ствар је потпуно јасна. Да ли ви мислите да админ има времена да цуња по сајту и тражи недозвољене огласе? Нема. Админ брише сервиране му линкове, јер нема времена да отвара и контролише сваки оглас. А. То. Значи. Да нека од ,,тужибаба" злоупотрбљава указано јој поверење. ;)
2021 04 08
Imate dva profila koja su konstantno prijavljivala profile za sve i svašta, nisu se skidali sa teme o prijavama. Primer razloga zbog kog sam ja bila prijavljena- “članica je stavila u tagu mantil i jakna”! Admin to naravno nije uvažio, ali imate neke osobe kojima mantil nije jakna i to je povod da vas prijavi?! Ili npr. napisala sam “duža tunika, kraća haljina”. Svako iz toga može zaključiti da se radi o kroju koji je između ta dva.Pri tom to je bilo u opisu ne u tagu napisano. Što je skroz validno jer morate opisati predmet detaljno. E pa i za to sam bila prijavljena. ,:) I tako neke gluposti... A o kolažima da ne govorim. Retko da je nešto obrisano zbog takvih prijava, stvarno je admin bio korektan. Ali verujem da ako su ta dva profila postavili za admine - ništa me ne čudi. ,:) Pri tom, evo uđite na “aksesoare i sl.” imate profile šanera koji prodaju naočare, Pandoru na kilograme i tašne. To nije problem ali je veliki problem što je neka članica napisala nešto u opisu... Evo ne prijavljuju nikoga na temi za prijavu - dakle znamo ko su novi admini. Nema prijava odaaavno.
2021 04 08
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 13