Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

> Madeleine: > Ствар је потпуно јасна. > Да ли ви мислите да админ има времена да цуња по сајту и тражи недозвољене огласе? Нема. Админ брише сервиране му линкове, јер нема времена да отвара и контролише сваки оглас. > А. То. Значи. Да нека од ,,тужибаба" злоупотрбљава указано јој поверење. ;) Ma jok. Meni nestalo poslednjih deset-dvanaest. Prva strana plus još 5 nije dirana i da se ponosno pohvalim, preživele su i roze pantalone iz 2019 :') :') :')
2021 04 09
MissDiva..Takve tagove imam i ja...Npr dugacak kardigan koji lici na mantil,stavljam tag i mantil i kaput i kardigan.Posto moze da bude sve to,zavisi kako ko zove.Kao npr texas jakna,neki zovu gornjak.Bluza-stavljam u tagu i bluza i majica..itd..Primetila sam da mnogi kardigan kimono itd taguju kao ogrtac..Sustina nije prevara i lazan tag,samo razlicito ljudi zovu odredjene stvari i sasvim je logicno da se pokriju svi nazivi koji mogu da vaze za taj predmet.
2021 04 09
@jelena2606 Ja mislim da je izraz “gornjak” potekao sa mojih krpica. ,:) @srebrna Imam jedan predlog - da Vi lepo kupujete sa Zarinog sajta pa preprodajete, to Vam neće brisati sigurno! ,:)
2021 04 09
Evo neko da.mi objasni cemu tema i kurirskim sluzbama i jos mi je manje jasno zbog cega clanice tako ushiceno odgovaraju na postavljeno besmisleno pitanje bez insistiranja da se prethodno na njihovo odgovori. To je taj podanicki mentalitet koji ovaj narod gaji eonima unazad i na svim nivoim je zastupljen.... :(
2021 04 09
> NenadRistic71: > I ja sam to negde pročitao. > Pa realno od 2015. ništa nije popravljano, a ni tad nije valjalo. > Verovatno će ovo samo uskladiti sa našim domenom. https://tarpmergaiciu.lt/ Grešiš, ovo je stari dizajn, bilo bi lepo da vrate stari tapet, rejtinge i ostalo <3
2021 04 09
> MissDiva: > @srebrna Imam jedan predlog - da Vi lepo kupujete sa Zarinog sajta pa preprodajete, to Vam neće brisati sigurno! ,:) Sigurno neće, nema šanse, ja predlažem da se svi time bavimo i malo Aliexpress Pandorica, tako to :) A to što su tebi brisali po prijavi je zaista sramotno, ali to je bilo pre žutih slovaca koja vilene. Ni ja ne razumem tužibabe ali uvek ih je ovde bilo.
2021 04 09
A još veći hit na temi za prijavu multiji koji prijavljuju. Šta reći...
2021 04 09
A pitanje ko da je iz leksikona, prvo je koju kurirsku službu koristite a nakon toga ko vam je simpatija... > lokibg: > Evo neko da.mi objasni cemu tema i kurirskim sluzbama i jos mi je manje jasno zbog cega clanice tako ushiceno odgovaraju na postavljeno besmisleno pitanje bez insistiranja da se prethodno na njihovo odgovori. > To je taj podanicki mentalitet koji ovaj narod gaji eonima unazad i na svim nivoim je zastupljen.... :( ,:)
2021 04 09
Možda se javi Zevs, fajneli.
2021 04 09
> srebrna: > A još veći hit na temi za prijavu multiji koji prijavljuju. > Šta reći... Mislim da devojke koje su prijavljivale nemaju nikakvu zlu nameru, samo imaju neku potrebu da na taj način ispunjavaju svoje vreme, što je meni malo žalosno... Malo su i preoziljno shvatile svoju ulogu ali tu je kriv i admin.
2021 04 09
I meni su obrisani artikli, verovatno sa isteklim rokom, a mozda je i neki drugi razlog u pitanju... Pruga, na primer?! Haha !!
2021 04 09
> MissDiva: > @jelena2606 Ja mislim da je izraz “gornjak” potekao sa mojih krpica. > ,:) > @srebrna Imam jedan predlog - da Vi lepo kupujete sa Zarinog sajta pa preprodajete, to Vam neće brisati sigurno! ,:) Nije,pitala sam bas ovde na krpicama.Gornjak zavu texas jaknu Novosadjani
2021 04 09
Хајде да се мало играмо детектива :D Ко ли би могао бити админ јуниор? Дефинитивно је мулти неке од чланица, која изгоре да направи ред на сајту; у прилог томе говори отварање тема које су примереније обичним чланицама. o:) (а носи обућу 38 ) :)
2021 04 09
To su one dve devojke koje su prijavljivale članice na temi za prijave... Pošto je tema prazna danima, nema ko drugi da bude... Ko bi im drugi besplatno to radio? Jedna je imala i lažni profil pa je sa njega prijavljivala... Druga ti pošalje poruku da je videla kod tebe da si jednu reč napisala koja se ne uklapa u opis "idealno"... Baš su dve bile vrlo aktivne pa se savršeno uklapa što su baš dva "mini admina" dodata...
2021 04 09
> lokibg: > Evo neko da.mi objasni cemu tema i kurirskim sluzbama i jos mi je manje jasno zbog cega clanice tako ushiceno odgovaraju na postavljeno besmisleno pitanje bez insistiranja da se prethodno na njihovo odgovori. > To je taj podanicki mentalitet koji ovaj narod gaji eonima unazad i na svim nivoim je zastupljen.... :( I meni je to hit hitova! 😅 I svi odgovaraju, kao po komandi. Na toj temi sam se obratila adminu molbom da mi odgovori na postavljeno pitanje u inboxu, u vezi sa zabranjenim predmetima-dekantima od pre par dana, medjutim izbrisali su mi komentar. 😅
2021 04 09
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 13