Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jos jedan prevarant, oprez!

Uzas..Ja se uopste ne razumem u te Hunter cizme.A htela sam u nekom trenutku da ih kupim.Medjutim nasla sam negde gde je zena napisala da su fejk i kada sam uporedjivala koliko je to moguce preko slika sa originalom nisam videla nikakvu razliku...Inace posle tog gledanja mislim da ima puno fejka tih Hunter cizmi.. Jbt sto mrzim prevarante i muckarose,..
2021 04 17
pa, ko hoće da te prevari, naći će način. na kartu poverenja se igra ovde, jbg. i nema tu nikakve duboke filozofije, samo poštenja ili patologije. jednostavno je tako.
2021 04 17
Pa da,samo zbog takvih budala se smuci kupovina.Meni se desilo jednom,bilo mi je muka nedeljama da udjem na krpice...Ono bas se obogatila za 2000 din.Beda i jad..
2021 04 17
Da sam admin i da neko odbije da vrati novac blokirala bih profil. Prekrišle su pravila sajta, predmet ne odgovara opisu, ako nema povraćaja novca kako piše u pravilima da su u obavezi - blok. https://mojekrpice.rs/mojekrpice69-168131 Evo primera, ja sam joj ostavila negativnu ko vrata! Zasluženo! Da bi napisala na svom profilu da joj je jedna negativna od admina a druga od članice koja je “sama oštetila haljinu”. I takvi ostaju na sajtu? Laže u opisu profila za negativnu koju je dobila zbog prevare.
2021 04 17
I ja bih odmah sve njih blokirala. Jer da je propust, desi se da nešto promakne, vratile bi novac bez problema Ali evo, ova sto je mene prevarila i dalje funkcioniše normalno. 🤔
2021 04 18
> jelena2606: > Pa da,samo zbog takvih budala se smuci kupovina.Meni se desilo jednom,bilo mi je muka nedeljama da udjem na krpice...Ono bas se obogatila za 2000 din.Beda i jad.. Evo i ja sad ovih dana, nesto bih kupila, pa odustanem zbog ovog slučaja 😢
2021 04 18
Juče je ova o kojoj sam pisala gore,objavila temu da ona nekog prijavi! Da ne poverujete! Prevarant da prijavi devojku koja verovatno nema finansijskih mogućnosti ,pa se javljala za poklone koje su devojke nudile. I prijavila je jer je “sakupljačica” poklona kako ona kaže. Devojka ni kriva ni dužna. Kao da je protiv pravila koliko puta se neko prijavi za poklon?!? Svašta! Ali da se javi neko ko je prevarant, sa dve negativne, da prijavi devojku za koju je više članica napisalo da nije bilo nikakvih problema i pri tom utisak su joj ostavile devojke sa stotinama pozitivnih. Samo da znate da očekujete da je i to moguće...
2021 04 18
> bokismoki: > > jelena2606: > > Pa da,samo zbog takvih budala se smuci kupovina.Meni se desilo jednom,bilo mi je muka nedeljama da udjem na krpice...Ono bas se obogatila za 2000 din.Beda i jad.. > Evo i ja sad ovih dana, nesto bih kupila, pa odustanem zbog ovog slučaja 😢 Pa to je sustinski problem.Ja sam naravno nastavila da kupujem,ali mi se kao sto rekoh bas zgadio sajt u tom trenutku...Cak mi je bilo mrsko i da udjem iako imam i stvari za prodaju.Mada hvala Bogu mislim da je kretena ovde manjina.Ipak sam imala sve lepe saradnje a samo nekoliko nategnutih.
2021 04 18
Možete uvek kupiti od nekoga sa kim ste prethodno imali pozitivnu saradnju, često obratim pažnju na ponudu kod članica koje poznajem kao ,pre svega, uredne devojke.
2021 04 18
Naravno da cu i ja nastaviti da kupujem. Neke od najlepših komada u garderoberu sam ovde kupila ☺️
2021 04 18
1 2