Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oprez devojke

Devojke pazite. Clanica bez utisaka postavlja slike blogerke Matee Pezer iz Slavonskog Broda. Kada sam je pitala da posalje slike predmeta uzivo, rekla je da su njene slike uzivo. https://mojekrpice.rs/items/odeca/7308026/sako-haljinica-zara-novo ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/384ca7cb6d3efcac744c2dc9c178f621.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/70f0e558cace6bd715e29bd4a92a3247.jpg)
2021 04 17
Postavite link profila da bi admin mogao da blokira, ne samo predmeta...
2021 04 17
https://mojekrpice.rs/elzaana-251446
2021 04 17
Skinula je te slike sa profila😏 koliko prevaranata ovih dana, samo nicu🙄
2021 04 17
Skinula je, a prethodno mene izvredjala u privatnoj poruci da sam jadna sto sam ovo postavila na forum i održala mi moralno predavanje da gledam svoj dom, decu i posao. Ako javno ukažeš na kršenje pravila sajta, odma moraš biti linčovan i okarakterisan kao dokona osoba bez života.
2021 04 17
> sljokica2: > Skinula je, a prethodno mene izvredjala u privatnoj poruci da sam jadna sto sam ovo postavila na forum i održala mi moralno predavanje da gledam svoj dom, decu i posao. > Ako javno ukažeš na kršenje pravila sajta, odma moraš biti linčovan i okarakterisan kao dokona osoba bez života. Prosledite prepisku Adminu.
2021 04 17
Nije samo krsenje pravila, zar nije i slagala da su njene slike.. Uvek ali uvek kod takvih u kombinaciji nepostenja ide i prikriveni bezobrazluk, koji se ispolji kad su im namere osujecene..
2021 04 17
Zar nije mogla, kao ove ostale,da ode na Zarin sajt, kupi i preproda? ,:)
2021 04 17
Ja sam pisala adminu za mogucu prevaru i oglas je nestao kroz par sati, cim mi je admin odgovorio na poruku. Najbolje je sve dokaze poslati adminu u poruci i on ce resiti sve, ali bih mu poslala i slike poruka da vidi da clanica vredja takodje.
2021 04 17
Strasno sta necu sve da procitam.
2021 04 22
Meni je izvesna Arijana Tomic kao novu stvar prodala pocepano, ofucano i smrdljivo. Naravno da se pravi mutava za povrcaj. Tuzila sam je jer mi je zlo od takvih bednih klosarki ali vodite racuna . Trazite ziro racun da uplatite ili sta god da bi videle pravo ime i prezime, ali nazalost ni to nije garancija da Vas nece prevariti..
2021 04 22
O Bože svasta, hvala!
2021 04 22
Clanica Tamarisol je devojka koja ne zna da odgovori na tri pitanja u razmacima od nedelju dana i to za stvar za koju sam bas bila zainteresovana da kupim (a vidi se na njenom profilu da je online vise puta dnevno). Pitala sam je za dimenzije, brend i ostecenje (te informacije nisu stajale na oglasu). Ostavim joj negativan utisak, opisem sta se desilo bez ikakvih neprimerenih reci zajedno sa slikom kao dokaz, i posle nepunog dana utisak obrisan. Verovatno se zalila adminima - ni njih ne razumem, zar nije poenta da o tome treba da znaju i druge clanice? Ubacila bih i ovde fotografiju dopisivanja ali se bojim da ce opet obrisati. Pozdrav
2021 04 22
Ja često odem na posao, isključim wifi i kad stignem kući i dalje stoji da sam ulogovana. Nemam naviku da se odjavim a često sam primetila da ta opcija uopšte ne pokazuje tačno ko je bio na sajtu i kada. Po pravilima sajta ocenjuje se samo ostvarena saradnja.
2021 04 23
> Natasapolis: > Clanica Tamarisol je devojka koja ne zna da odgovori na tri pitanja u razmacima od nedelju dana i to za stvar za koju sam bas bila zainteresovana da kupim (a vidi se na njenom profilu da je online vise puta dnevno). Pitala sam je za dimenzije, brend i ostecenje (te informacije nisu stajale na oglasu). Ostavim joj negativan utisak, opisem sta se desilo bez ikakvih neprimerenih reci zajedno sa slikom kao dokaz, i posle nepunog dana utisak obrisan. Verovatno se zalila adminima - ni njih ne razumem, zar nije poenta da o tome treba da znaju i druge clanice? Ubacila bih i ovde fotografiju dopisivanja ali se bojim da ce opet obrisati. Pozdrav Utisak, pozitivan ili negativan, se sme ostaviti jedino i samo ako je doslo do saradnje. Svako ima pravo da odgovara na poruke kome god zeli.
2021 04 23