Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta je ovo u vazduhu...

Pitala sam ženu iz Borče: "Da li nekada idete do grada"- misleći naravno na centa grada, da lično preuzmem. Kaže "Borča jeste grad, ne znam iz kog ste vi sela".
2021 04 25
HAHAHAHAHAHAHAHAHA metropola! tako kaze i moj drug iz Krnjace - "mala Venecija" :')
2021 04 25
> Angieengelll: > Pitala sam ženu iz Borče: "Da li nekada idete do grada"- misleći naravno na centa grada, da lično preuzmem. > Kaže "Borča jeste grad, ne znam iz kog ste vi sela". To joj radi komplex... Zato i takav odgovor
2021 04 25
A pitanje je da li ste Vi znali da je ona iz Borce? Ako jeste, mozda se ona osetila "prozvanom" i to nije komplex. Bas suprotno, tj. bio bi na drugoj strani, ako ste Vi iz Beograda bas, bas.
2021 04 25
> Angieengelll: > Pitala sam ženu iz Borče: "Da li nekada idete do grada"- misleći naravno na centa grada, da lično preuzmem. > Kaže "Borča jeste grad, ne znam iz kog ste vi sela". :') :') :') :')
2021 04 25
Zato ja razmislim uvek kako da formulišem pitanje. Ja bih napisala- Da li mozda idete do centra ovih dana ili prolazite pored B. Brda, Banjice..?
2021 04 25
Angieengelll Pitala sam ženu iz Borče: "Da li nekada idete do grada"- misleći naravno na centa grada, da lično preuzmem. Kaže "Borča jeste grad, ne znam iz kog ste vi sela". 😂😂😂😂😂😂😂
2021 04 25
Borca je prigradsko naselje u sklopu BG.. Tako je barem bilo do pre 3 god kad sam zivela u Beogradu.. Mozda su se "otcepili" u medjuvremenu i postali novi grad 🤔😂
2021 04 25
> jacaikaja: > Zato ja razmislim uvek kako da formulišem pitanje. Ja bih napisala- Da li mozda idete do centra ovih dana ili prolazite pored B. Brda, Banjice..? Bravo!
2021 04 25
Pa lepo ste je pitali.. Čemu takav odgovor pitam se? Borča jeste Bgd opština, kao i Ovča i Skela ali daleko su od centra.. I normalno je da stanovnici i sami kažu da idu do grada.. Bilo da izlaze ili rade u gradu.. A možda je Borča postala zaseban grad pa se dama uvredila 🤔
2021 04 25
> SvetlanaRadic: > HAHAHAHAHAHAHAHAHA metropola! tako kaze i moj drug iz Krnjace - "mala Venecija" :') Venecija nego šta.. 🤣🤣🤣
2021 04 25
https://www.youtube.com/watch?v=Vr0C3_46EmE&ab_channel=%C5%A0ajka%C5%A1Mat
2021 04 26
@SvetlanaRadic @Vekip60 Joj kako ste me nasmejle 🤣
2021 04 26
> MiciZara: > Pa lepo ste je pitali.. Čemu takav odgovor pitam se? > Borča jeste Bgd opština, kao i Ovča i Skela ali daleko su od centra.. I normalno je da stanovnici i sami kažu da idu do grada.. Bilo da izlaze ili rade u gradu.. A možda je Borča postala zaseban grad pa se dama uvredila 🤔 Ja kažem uvek "Idem do grada" jer ne živim u centru. I moj deka na selu kaže "Idem u selo" kad ide do centra varošice u prodavnicu/ na pijac. Ali možda su to te kulturološke razlike 😅 Ili joj nije bio dan, pa bolje na krpicama na nekog da se izdrnda nego na muža.
2021 04 26