Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za puder

Pozdrav svim članicama! 😊 Koji puder koristite? Ja koristim Too Faced Peach Perfect. Odličan je, ali iskreno ne vidim zašto je baš toliko skup. Pre sam koristila Bourjois CC kremu i nisam primetila neku razliku u kvalitetu. Razmišljam da možda nju opet uzmem ako ne nađem nešto novo. Da li neka članica ima dobar predlog? NYX Born to glow mi deluje interesantno. Da li ga je neko koristio?
2021 04 29
Meni 90% pudera isuši lice i ističe suve delove, pogotovo ovi sa mat finišom. Ne znam kakav tražiš, ali meni je Revolution Pro Drops najbolji za sada. Koji god da kupim pored njega, uvek se vratim ovom. A plus što imaju veliki izbor nijansi.
2021 04 29
Ja Bourjois Healthy Mix koristim godinama i zadovoljna sam bas.
2021 04 29
> Ana2018: > Meni 90% pudera isuši lice i ističe suve delove, pogotovo ovi sa mat finišom. Ne znam kakav tražiš, ali meni je Revolution Pro Drops najbolji za sada. Koji god da kupim pored njega, uvek se vratim ovom. A plus što imaju veliki izbor nijansi. To me upravo nervira kod mat pudera, imam utisak da mi je koža suva posle nanošenja pudera. Zato i želim da probam neki koji ima satenski ili sjajni finiš. Revolution deluje interesantno, hvala na predlogu ❤️
2021 04 29
> ubavkam: > Ja Bourjois Healthy Mix koristim godinama i zadovoljna sam bas. Nisam ga koristila, ali mislim da su Bourjois proizvodi odlični. Nikad mi se nije desilo da ne potrošim neki njihov proizvod. Rumenila su im savršena. Njihovu CC kremu sam prestala da koristim, jer sam želela mat finiš. Razmišljam njoj da se vratim.
2021 04 29
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8a5109a7ae50c8862220faf8308b7888.jpg) Bourjois Healthy Mix ✨
2021 04 29
Ja pudere kupujem HE isključivo, nikad drogerijske. Sve ostalo može dm ali tečni puder ne.
2021 04 29
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ede7047bca33ff8cec6e34f0ee468d5d.jpg) Ovu kremu sam kupila prošle nedelje, nije ni cc ni bb, nego "obična" tonirana krema. Ne da je dobra.... da sam znala ranije, nju bih kupovala. Malo je potrebno da bi se pokrilo celo lice, ne masti, a hidrantna je. Ja imam dosta crvenila po nosu i obrazima i to mi prekrije. Doduše, osim toga nemam problematičnu kožu pa ne bih mogla da komentarišem oko pokrivanja akni, pora i slično.
2021 04 29
> MARIJANA832: > Ja pudere kupujem HE isključivo, nikad drogerijske. Sve ostalo može dm ali tečni puder ne. Šta je HE?
2021 04 29
> Sara20: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ede7047bca33ff8cec6e34f0ee468d5d.jpg) > Ovu kremu sam kupila prošle nedelje, nije ni cc ni bb, nego "obična" tonirana krema. Ne da je dobra.... da sam znala ranije, nju bih kupovala. Malo je potrebno da bi se pokrilo celo lice, ne masti, a hidrantna je. Ja imam dosta crvenila po nosu i obrazima i to mi prekrije. Doduše, osim toga nemam problematičnu kožu pa ne bih mogla da komentarišem oko pokrivanja akni, pora i slično. Planiram da uzmem od njih da probam nešto za negu lica. Videla sam tu kremicu i deluje mi zanimljivo. Ako ti nije problem, možeš li da mi kažeš koju nijansu imaš? Meni je problem što postoje samo tri nijanse za njihove proizvode. Imam baš svetao ten i teško nalazim nijansu za sebe.
2021 04 29
> supergaga: > > MARIJANA832: > > Ja pudere kupujem HE isključivo, nikad drogerijske. Sve ostalo može dm ali tečni puder ne. > Šta je HE? High end šminka. Ima ta podela na drugstore makeup (brenovi koji se prodaju u Lilly i DM drogerijama), high end (prodavnice šminke kao Sephora) i luxury brands (Channel, Marc Jacobs i ostala basnoslovno skupi brendovi. Od high end brendova koristila sam samo Too Faced i onako. Nisam nešto prezadovoljna, mislim da može da se nađe bolje za manje para. Možda su neki drugi high end brendovi drugačiji, ali ne volim puno novca da dam na šminku.
2021 04 29
Ja maskare ruževe kupujem jeftine, ali puder, iluminator mi važi koliko para toliko muzike. Još nemam problematičnu kožu uopšte. Jednostavno lice mi blista od šminke tog tipa.
2021 04 29
Lancome mi je odličan, plus iluminator shiseido.
2021 04 29
> svejezauzeto3: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8a5109a7ae50c8862220faf8308b7888.jpg) > > Bourjois Healthy Mix ✨ Takodje, sjajan je. Iskreno nema neku pokrivnu moć kada se jednom nanese, mada ja ga nanosim vlažnim bb, ali sa dva nanošenja ima i taj plus. Jako je lagan, ne zapusava pore, ne pravi i ne pogoršava probleme na licu, ako naravno postoje. Zaista je super.
2021 04 29
> High end šminka. Ima ta podela na drugstore makeup (brenovi koji se prodaju u Lilly i DM drogerijama), high end (prodavnice šminke kao Sephora) i luxury brands (Channel, Marc Jacobs i ostala basnoslovno skupi brendovi. > Od high end brendova koristila sam samo Too Faced i onako. Nisam nešto prezadovoljna, mislim da može da se nađe bolje za manje para. Možda su neki drugi high end brendovi drugačiji, ali ne volim puno novca da dam na šminku. Hvala , čovek uči dok je živ :) , još da skontam šta je iluminator i pobedila sam! :):):)
2021 04 30
1 2 3