Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako vam ide prodaja na MK?

Dali mi se čini ili su Mk totalno oslabile sa prodajom ili pregledima artikala uopšte ? Šta je razlog ? Kakva su vaša iskustva sa prodajom u zadnje vreme , meni iskreno na fb mnogo ,mnogo bolje ide ?
2021 05 07
Trenutno je ok. Ali i na fb ide kako kome 🙂 I tamo je dosta oslabila prodaja.
2021 05 07
Iznenadim se kada se neko javi :) x-) x-) x-) x-) 8-) :") :")
2021 05 07
Meni prodaja nikako, kupovina nikad bolja.☺️☺️☺️
2021 05 07
FB nemam tako da o tome ne mogu komentarisati.🙃
2021 05 07
> KupiJeftino8871: > Dali mi se čini ili su Mk totalno oslabile sa prodajom ili pregledima artikala uopšte ? > Šta je razlog ? > Kakva su vaša iskustva sa prodajom u zadnje vreme , meni iskreno na fb mnogo ,mnogo bolje ide ? Drago mi je da je neko otvorio ovu temu pa da sumiramo utiske. Na stranu prodaja-koja je nikad losija (al sto neko jednom rece: to je subjektivan osecaj i procena)...nego se meni cini da su posecenost sajta i pregledi oglasa izuzetno mali. Dugo sam.ovde,.prodajem.raznovrsnu robu i znam otprilike kakvu paznju koja vrsta robe treba da izazove, nevezano za to u kom momentu ce se prodati.
2021 05 07
Meni onako, dve prodaje nedeljno u proseku. I meni se cini da je pre bilo bolje.
2021 05 07
Da li još neko ima problema sa postavljanjem predmeta? Ja već dva meseca ne mogu ništa da dodam, pisala sam korisničkoj podršci gde su mi rekli da budem strpljiva da će rešiti, ali vidim da neki uspevaju da postave. Da li znate o čemu se radi?
2021 05 07
Prodaja lose...a zasto ne znam.
2021 05 08
Slabije nego inače ide i meni. Baš sam mislila da će malo bolje ići nakon novih promena sa sajtu i brisanja zastarelih oglasa.
2021 05 08
Zato i kažem neverovatno je oslabio broj pregleda. I nije više pitanje prodaje ali bas mi je čudno da bude tako malo pregleda ,unazad nekoliko meseci nije bilo tako bar kod mene i sasvim solidno je išla i prodaja kad kad i našla bih veoma lepe stvarcice. Čak se desi po 1h nakon postavljanja predmeta bude 5 pregleda .
2021 05 08
Nikako 😂
2021 05 08
Ja imam 5 dana u mesecu kad mi se javi 5 osoba i sve se dogovorimo i posle ostatak meseca tajac, nigde zive duse 😂 A moram i kao kupac da se malo pozalim jer sam pisala nekim clanicama za mere i nistaaa nema odgovora a redovno se ulazi na sajt 😐
2021 05 08
Kao i u prethodna dva meseca, posle sredine meseca nastane totalni tajac i onda se nagrne odjednom pocetkom meseca :') tako da gledam da iskoristim sad da rasprodam ovo sto mi je ostalo :') naizmenicno Limundo/Kupindo, i na Krpicama Meni licno Fejsbuk ne ide, imala sam svega 4-5 prodaja tamo a pocela sam krajem prosle godine... ne znam, mozda nisam u dobrim grupama
2021 05 08
Избацили по радњама прошлогодишње крпице по багателним ценама, па сад овде нико неће да узме и да му поклониш.
2021 05 08
1 2 3