Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako vam ide prodaja na MK?

Lose... Duzi period nista ne prodajem,a svakodnevno u proseku 3-4 poruke za razmenu... Bolje je islo prosle godine u ovom periodu u sred najvecih restrikcija 😁
2021 05 09
Pamtim period prošle godine, policijski čas, skraćeno vreme pošte itd... kada sam se hvatala za glavu jer nisam znala kako ću da pošaljem silne pakete... prodaja je tada išla rekla bi najbolje u proseku za poslednje 3 godine... a sad tuga. Ne obilazim radnje jer zaista nemam potrebe i ne znam kakvo je stanje... uglavnom dobijam upite za mere ili slično, a sve to već piše u svakom oglasu... pametna nisam šta raditi... ,:( ,:( ,:(
2021 05 10
Poslednjih 20ak dana muk, nigde nikog tako mi se cini, kao da ljudi i ne ulaze niti gledaju stvari, pregledi opali kao i prodaje, ali proci ce i ovaj period x-)
2021 05 10
> MatijaBosnjak: > Pamtim period prošle godine, policijski čas, skraćeno vreme pošte itd... kada sam se hvatala za glavu jer nisam znala kako ću da pošaljem silne pakete... prodaja je tada išla rekla bi najbolje u proseku za poslednje 3 godine... a sad tuga. Ne obilazim radnje jer zaista nemam potrebe i ne znam kakvo je stanje... uglavnom dobijam upite za mere ili slično, a sve to već piše u svakom oglasu... pametna nisam šta raditi... ,:( ,:( ,:( Da i meni isto u tom periodu sam najviše imala pošiljaka 🤣🤣🤣🤣
2021 06 05
1 2 3