Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako vam ide prodaja na MK?

> Madeleine: > Избацили по радњама прошлогодишње крпице по багателним ценама, па сад овде нико неће да узме и да му поклониш. Koliko ja obozavam vase komentare :")
2021 05 08
Nikako. Ne postavljam oglase ovde od momenta kada mi dosadilo javljanje razmenjivaca i onih sto pitaju za mere i dodatne slike jer im je mnogo dosadno bez namere da zaista kupe.
2021 05 08
Nikako😂
2021 05 08
> KupiJeftino8871: > Dali mi se čini ili su Mk totalno oslabile sa prodajom ili pregledima artikala uopšte ? > Šta je razlog ? > Kakva su vaša iskustva sa prodajom u zadnje vreme , meni iskreno na fb mnogo ,mnogo bolje ide ? Meni nikako. Niko se ne javlja, a pregledi su samo moji koji se broje 🤣 Ako je neko za saradnju, slobodno neka se javi. Jer ja prodajem samo ovde, nemam druge stranice. Pozz 🍀🌸
2021 05 08
Meni uopste ne ide, poslednju prodaju sam imala pre skoro mesec dana..
2021 05 08
jako cudan period. Vece interesovanje je cak bilo u vreme onih kvarova pre mesec, mesec ipo.
2021 05 08
Meni lično nikako, međutim i kupovina ovde takodje. U radnjama ima bas povoljnih stvari, tako da radije odem i kupim nesto novo po istoj ili čak manjoj ceni nego ovde, plus ne plaćam poštarinu.
2021 05 08
Ovde slabije, ali manje sam i ubacivala jer se sve rasprodalo na drugim sajtovima. Generalno je prodaja bila super, ali ovde ne baš nešto. Po prodavnicama nije bilo sniženja, bar kad sam ja išla, tako da je verovatno neki drugi razlog.
2021 05 08
Ja sam nova na krpicama, tako da ne znam ni kako sve funkcioniše. Do sada sam imala tri prodaje, što je za moj početak okej, valjda? Međutim, sada trenutno se ništa ne dešava. :D Volela bih ukoliko možete da mi preporučite neke grupe i na fejsbuku? :)
2021 05 08
Par stvari na MK i par stvari na krpicama... Sve u svemu loše...
2021 05 08
Ja sam zadovoljna prodajom na sajtu, takodje i na ostalim sajtovima gde prodajem. Ne znam da li ste cule ali na fejsu je sad popularna prodaja uzivo, takozvana live (prodaja uzivo) prodaja ali ja to ne radim ali vidim da zene koje tako prodaju prolaze ekstra
2021 05 08
Ja sam se priključila ovoj grupi na fb , https://www.facebook.com/groups/245237800572367/?ref=share I preporučujem je lepo može i da se proda i da se nadju povoljni komadi. Ovde mi je sto je rekla neka clanica i nestala volja da kačim oglase jer uzaludno kad ni pregleda nema a ne kamoli prodaja. I još nešto sam primetila sam takodje da je opalo postavljanje oglasa , ukucam u pretragama neki komad lupam košulja stoje skoro isti oglasi par dana.
2021 05 09
Super je ta grupa, ja sam bas pratila sta postavljaju, mada sama nisam postavljala oglase, jer je ovde sasvim okej prodaja kod mene😊
2021 05 09
'nako, 'nako 😂😂😂
2021 05 09
Nikako 😂😅
2021 05 09