Ja imam gustu, dugu, debelu dlaku, koja je neposlušna, malo talasasta Užas iskustvo sa Cadiveu
Radila sam u provereno dobrom salonu
Na moje pitanje zašto mi je kosa kao i pre istog, odgovor je bio zato sto imam kose za tri glave. > Mashnicanja:
> Moje iskustvo sa CADIVEU keratinom je odlicno, odusevljena sam.
> Kosa sjajna, svilenkasta, samo osusim i to je to. Napominjem da je keratin idealan za kose koje su guste, debela dlaka, neposlusne. Moja je ravna ali gustq i ide u sirinu. Keratin nikako nije za one koji imaju retku ili tanku dlaku koja se inace brzo masti. Nadam se da ce ovo pomoci :)
Ja imam gustu, dugu, debelu dlaku, koja je neposlušna, malo talasasta Užas iskustvo sa Cadiveu
Radila sam u provereno dobrom salonu
Na moje pitanje zašto mi je kosa kao i pre istog, odgovor je bio zato sto imam kose za tri glave. > Mashnicanja:
> Moje iskustvo sa CADIVEU keratinom je odlicno, odusevljena sam.
> Kosa sjajna, svilenkasta, samo osusim i to je to. Napominjem da je keratin idealan za kose koje su guste, debela dlaka, neposlusne. Moja je ravna ali gustq i ide u sirinu. Keratin nikako nije za one koji imaju retku ili tanku dlaku koja se inace brzo masti. Nadam se da ce ovo pomoci :)