Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Može pomoć

Bas je preterano zvati, poslati milion poruka jos i temu otvoriti samo zato sto niste dobili odgovor odmah. Dobro da niste i negativnu ostavili zato sto paket nije poslat istog momenta kad je uplaceno.
2021 05 21
> DDAlex: > Bas je preterano zvati, poslati milion poruka jos i temu otvoriti samo zato sto niste dobili odgovor odmah. Dobro da niste i negativnu ostavili zato sto paket nije poslat istog momenta kad je uplaceno. ovo. 8-) iskreno se nadam da je prodavac odustao od saradnje, vratio pare i bloknuo je. napadna do bola.
2021 05 21
> AppleRed: > Baš sam se i ja pitala ali je ostavljen pozitivan utisak za petike tako da verovatno jeste. Ne... Meni nije stiglo niti je poslala... Pozitivan utisak nisam ja ostavila
2021 05 22
> DDAlex: > Bas je preterano zvati, poslati milion poruka jos i temu otvoriti samo zato sto niste dobili odgovor odmah. Dobro da niste i negativnu ostavili zato sto paket nije poslat istog momenta kad je uplaceno. Da.. Šaljem poruke... Jer pošteno zaradjen novac ne volim da bacam.... I nije lepo kad nekog ti ispoštuješ da se on tebi ne javi uopšte...
2021 05 22
I ne znam zašto mene bilo ko da blokira... Uvek svakog ispoštujem.... Kao i dotičnu što jesam
2021 05 22
> AppleRed: > Baš sam se i ja pitala ali je ostavljen pozitivan utisak za petike tako da verovatno jeste. Nije mi stigao paket
2021 05 22
Ostavite onda utisak i prijavite adminu. Sad ste dali dovoljno vremena, nedelju dana je ipak puno da se neko ne javi, dan ili dva mogu da razumem ali ovo je puno.
2021 05 23
Čekala sam i čekala.... Prvo sam malopre adminu pisala...videću šta ću dalje
2021 05 26
Ne vidim zašto odugovlačite sa utiskom. Dogovor nije ispoštovan plaćeno a nije poslato. Tačka.
2021 05 26
Članica je blokirana. ❌ Više njih je uplatilo za patike, a niko ih nije dobio.
2021 05 26
> emilyy: > Članica je blokirana. > Više njih je uplatilo za patike, a niko ih nije dobio. Nažalost tako je... Više nas je prijavilo.... Stupile smo u kontakt i pustićemo prijavu
2021 05 26
Poštovani meni treba pomoć oko blokiranih profila ne mogu da nađem nigde na sajtu zbog čega se blokiraju neki profili. I kako da se odblokiraju i da rade normalno?
2021 05 28
blokirao ih je admin, razlog su negativne ocene, prevare ili uzastopno kršenje pravilnika. blokirani profili ne mogu da se odblokiraju.
2021 05 28
1 2 3