Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Divna saradnja

Ispričah se sama sa sobom (namerno ne prekrivam ime) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e25b50e4f00a12e33f9719b3cc3a27b7.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/93d920caa0de6bd830fa1c5dca6fe330.jpg)
2021 05 23
Takvih primera koliko hocete ... Vecina je ovde cisto da bude koliko sam primetila ,cast izuzecima.. A kad treba da odgovore kupcu ili zauzeto i zaboravi ili ne ulaze u sajt a prodaju ovde ili ih jednostavno nije briga ... Tako da raznih ima dzabe se opterecujemo svakako na kraju nadjemo to što tražimo makar to bilo kod nekog drugog
2021 05 23
Upravo tako. Ja skoro htela od jedne clanice da kupim par predmeta, ona mi kaze prodati su. A nije oznacila ni dan danas da su prodati. Rekla mi je da ce mi poslati dodatne slike ostalih predmeta, evo cekam slike jos uvek. Svakakvih profila ljudi ima u svakodnevnom zivotu, kamo li ovde na sajtu....
2021 05 24
Ovo je normalno ovde na sajtu, ja sam bila zainteresovana za trenerke, zatrazila sam mere, proslo nedelju dana bez odgovora a vidim da je aktivna clanica, posaljem upitnik ona odgovara kako nema metar kuci, upitam da li su kao helanke i regularne i evo bez odgovora 2 nedelje.....
2021 05 24
I meni se to isto desilo... nekoliko puta.... I jos uvek mi ti predmeti stoje u omiljenim stvarima i jos uvek nisam odustala od njih..... A te clanice kao da ne zele da se rastanu od tih predmata pa nece da ih prodaju?! Sentimentalno su mozda vezane za njih 😆😆😆
2021 05 24
> BiljkaLj: > I meni se to isto desilo... nekoliko puta.... I jos uvek mi ti predmeti stoje u omiljenim stvarima i jos uvek nisam odustala od njih..... A te clanice kao da ne zele da se rastanu od tih predmata pa nece da ih prodaju?! Sentimentalno su mozda vezane za njih 😆😆😆 Ima i toga, iako deluje smešno. Jednom prilikom sam teska srca prodala predmet. Bila sam u iskušenju da se izvinim članici i zamolim je da odustane od kupovine. Ne govorim da je to uvek slučaj, ali sam sigurna da se još nekim članicama desavalo nešto slicno. Jednostavno nema smisla zadržati, a sa druge strane ne želite da ga prosledite i onda odugovlacite. 😁😁😁
2021 05 24