Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zar niko neće naučiti??

Da li će se nekada naučiti šta je slip haljina i shodno tome to i tagovati? Uđem u kategoriju slip kako bih pronašla slip haljinu, kucam slip u pretragama, izlazi sve samo ne to...
2021 05 27
Isto kao i ja kad pretražujem vintage. 😁 Gomila svega i svačega...
2021 05 27
A sta je to slip haljina? Bas me zanima kako izgleda, moze neka slika?
2021 05 27
> deksica: > A sta je to slip haljina? Bas me zanima kako izgleda, moze neka slika? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/df7dca097d3c51ab77d5f95ef5e1e14a.jpg)
2021 05 27
> deksica: > A sta je to slip haljina? Bas me zanima kako izgleda, moze neka slika? Slip haljine su kao spavaćice. Kao i slip majice. Drugarica u inostranstvu kupila neku svilenu spavaćicu i nosila je na svadbu. I niko nije primetio, ladno prodje kao haljina 😅 meni su u početku bile glupe, ali sada ih obožavam, nekako su mi baš ženstvene
2021 05 27
Postoji problem sto odredjenu garderobu,drugacije zovu.Takodje i previse stranih izraza.Npr neko pise floral dezen a neko cvetni.neko ripped farmerke a neko pocepane..Kao sto smo pisali i za texas jaknu koju Novosadjanke zovu gornjak,a mi texas jakna...Iz tog razloga vrv dolazi do konfuzije.Mrni je ovo npr midi haljina na bretele
2021 05 27
Ja sam ovakvu haljinu imala devedesetih.Zvali smo satenska haljina na bretele.
2021 05 27
> jelena2606: > Ja sam ovakvu haljinu imala devedesetih.Zvali smo satenska haljina na bretele. pa da, treba pretraziti sve izraze ali se slazem i sa @smilicas... mnogo zena ovde taguje pogresno stvari (namerno ili nenamerno) i onda izadje svasta u pretazi
2021 05 27
Verujem slucajno.Nalazila sam ovde ozbiljno dobre krpe,za male pare sa 0 lajkova,uglavnom su bili lose tagovani oglasi.Ili sturo...Ali ako trazim haljinu na bretela,nekako mi je logicno da postoji u tagu ili naslovu "bretela",kao i kada trazim nesto sa krnerima,isto mi je logicno da bude karner ili karneri u tagu.Previse oslanjanja na samo strane izraze..
2021 05 27
> jelena2606: > Ja sam ovakvu haljinu imala devedesetih.Zvali smo satenska haljina na bretele. I ja takodje znam da se tako zove.😀😀😀😀
2021 05 27
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ebdf2568a1c0267093c71576e00764cb.jpg) Evo na netu se i ovo vod kao slip haljina,a slozicete se nema bas slicnosti sa ovom iznad.Sirok je spektar i tih haljina..Najvise dominira ovaj gore stil saten/svila,ali postoje i drugi modeli
2021 05 27
> jelena2606: > Verujem slucajno.Nalazila sam ovde ozbiljno dobre krpe,za male pare sa 0 lajkova,uglavnom su bili lose tagovani oglasi.Ili sturo Jao isto, rastuzim se kad vidim tako nesto jer pomislim koliko samo ima dobrih komada ovde na sajtu ali lose tagovanih i verovatnoca da ih necu nikad naci :,'(
2021 05 27
> SvetlanaRadic: > > jelena2606: > > Verujem slucajno.Nalazila sam ovde ozbiljno dobre krpe,za male pare sa 0 lajkova,uglavnom su bili lose tagovani oglasi.Ili sturo > Jao isto, rastuzim se kad vidim tako nesto jer pomislim koliko samo ima dobrih komada ovde na sajtu ali lose tagovanih i verovatnoca da ih necu nikad naci :,'( Ja sam jurila neku tiniku.Zarina.Inace Zarine stvari retko kada gledam ali ovo sam videla na nekom sajtu i bas mi se dopala.Nadjem je posle 100 godina,slucajno posto sam prestala i da trazim..U naslovu stoji samo natpis AUTENTICNO ,:) ,:) ..Mislim sta reci :D
2021 05 27
:') :') :') :') :') :')
2021 05 27
Naravno, slažem se da postoje varijacije, ali složićemo se da herve leger sve samo ne slip haljine, kao i haljine kratkih rukava. Mislim ipak bi trebalo neke stvari razdvojiti, pre svega da bi svako od nas našao šta traži :D
2021 05 27
1 2