Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Omiljeni predmeti-misljenje?

Zanima me vase misljenje oko zanimljive stvari na sajtu. Naime, ne koristim ovaj sajt za kupovinu, pa sam htela misljenje devojaka koje ga koriste u oba smera. Sta znaci kada clanice stave predmet u omiljene? U redu, dopada im se, ali je meni tu najlogicnije da recimo nemaju trenutno novca, pa tako mogu posle lakse da ga pronadju i kupe ili eventualno ako misle da je cena veca da isprate da li ce biti snizeno... Konkretno sam krenula da razmisljam o tome, jer sam jos pre par meseci jedan predmet stavila u omiljene da ispratim dalje, na taj predmet je kliknulo jos 20 zena recimo da im je omiljen, a stoji i ne prodaje se... Oglas je inace od pre mozda malo manje od godinu dana, ja eto pratim poslednjih par meseci. Inace cena je dzabe, 1000 din, stvar nova. Kako objasniti ovaj fenomen? 😂
2021 05 30
Eh sad. Kod mene je to komplikovano. Padne mi ideja za outfit na pamet, bilo da je samo za slikanje ili za svakodnevno korišćenje. Nađem proizvod koji savršeno odgovara toj ideji i stavim ga u omiljene. Ne kupujem, iako je savršen. Zašto? Zato što čekam da nađem cipele koje će ići uz haljinu koju želim! 😂 Pa onda, ako nađem sve delove outfita o kojem sam maštala, kupim sve od jednom. Nema mi svrhe da kupim haljinu koja ide samo uz specifične cipele koje neću naći ni za godinu dana 🤣
2021 05 30
Mislim da taj ko hoće stvarno da kupi, kupi odmah kad naleti na predmet. Ja to što sam kupovala, nisam ni imala u listi. Možda jedan dan, dok isproveravam dimenzije. Imam na instagramu neke stvari, po 40 ih drži u sačuvanim objavama i ništa.
2021 05 30
> DoliBlack: > Mislim da taj ko hoće stvarno da kupi, kupi odmah kad naleti na predmet. Ja to što sam kupovala, nisam ni imala u listi. Možda jedan dan, dok isproveravam dimenzije. Imam na instagramu neke stvari, po 40 ih drži u sačuvanim objavama i ništa. "ove pantalone bi bile savršene uz martinke, al ja nemam martinke. Pa ako budem nekad kupila martinke, imaću ove pantalone u vidu" 😂
2021 05 30
Iz mog ugla.recimo dopada mi se,a cena mi je visoka ili sve mi je ok ali imam prioritete za kupovinu pa je taj predmet na cekanju ili mi ne treba uopste ali bi bio prikladan za neku eventualno vecernju priliku,mislim na elegantne stvari.Ima poprilicno razloga..Ja sam prodavala jedan atraktivan i kao nov predmet za 600 din,stajao je dve godine i imao 43 lajka..i nije jedini koji je bio po smesnoj ceni i stajao i po dve godine sa vise desetina lajkova..Ko zna vise :D
2021 05 30
> UltraStore: > > DoliBlack: > > Mislim da taj ko hoće stvarno da kupi, kupi odmah kad naleti na predmet. Ja to što sam kupovala, nisam ni imala u listi. Možda jedan dan, dok isproveravam dimenzije. Imam na instagramu neke stvari, po 40 ih drži u sačuvanim objavama i ništa. > "ove pantalone bi bile savršene uz martinke, al ja nemam martinke. Pa ako budem nekad kupila martinke, imaću ove pantalone u vidu" 😂 Haha 😁 To 😂 Kontam da je cena problem, već bi neko pitao za sniženje. Verujem da većina izlazi u susret po tom pitanju.
2021 05 30
> DoliBlack: > Mislim da taj ko hoće stvarno da kupi, kupi odmah kad naleti na predmet. Ja to što sam kupovala, nisam ni imala u listi. Možda jedan dan, dok isproveravam dimenzije. Imam na instagramu neke stvari, po 40 ih drži u sačuvanim objavama i ništa. Nije uvek slucaj. Ja stavim predmete koji mi se svide, ali ne znaci da cu ih kupiti zato sto mi se cesto desi da promenim misljenje. Dosta stvari po prodavnicama sam uzimala samo jer su mi se svidele na prvu, posle ili shvatim da nemam uz sta da nosim, da mi je veliko, ipak nije moj stil ili prestanu da mi se svidjaju. To sam poslednjih godina smanjila, pre je bilo bas izrazeno. Zato sam npr. isla prvo u razgledanje radnji (bez para) i onda sacekam da mi se slegnu utisci i kupim. Propustila sam tako neke komade, ali sam i ustedela jer nisam vise ishitreno kupovala toliko kao pre. Ovde stavim predmet u omiljene pa ako mi se bas, bas svidja i posle nekog vremena razmislila bih o kupovini.
2021 05 31
> DoliBlack: > Mislim da taj ko hoće stvarno da kupi, kupi odmah kad naleti na predmet. Ja to što sam kupovala, nisam ni imala u listi. Možda jedan dan, dok isproveravam dimenzije. Imam na instagramu neke stvari, po 40 ih drži u sačuvanim objavama i ništa. Isti slucaj, kod mene su ovde na sajtu kupovale clanice kojima uopste taj predmet nije u omiljenim, nego se samo jave i posalju podatke ☺️
2021 06 03