Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dali je realno ??

Šta se dešava sa ovim članicama ? 🤣🤣🤣 Pitam za sako dali je dostupan juce 2000din danas taj isti 3000din ? Pitam drugu članicu za haljinu da proda od pre dva dana non -stop aktivna ne odgovara ? ????😱🤯🤯🤯
2021 06 07
Prsli svi kolektivno, sa sajtom. A to je vec duze vreme sve cesca pojava, i to sa cenama i to sa neodgovaranjem
2021 06 07
Ima i onih koji posalju da zele , pitaju- dobiju odgovor, pa nestanu .
2021 06 07
За неодговарање сад по новом постоји правило:"Prodavac je dužan na odgovori na sva pitanja koja može imati potencijalni kupac ili može odbiti saradnju." https://mojekrpice.rs/help/49/koje-su-moje-obaveze-kao-prodavca Пријавите админу.
2021 06 07
> Madeleine: > За неодговарање сад по новом постоји правило:"Prodavac je dužan na odgovori na sva pitanja koja može imati potencijalni kupac ili može odbiti saradnju." > https://mojekrpice.rs/help/49/koje-su-moje-obaveze-kao-prodavca > Пријавите админу. Kom adminu? Msm, koji admin reaguje na poruku? Pitam, jer na moje ne reaguje nijedan. :")
2021 06 07
Чекај Сашка, полако. Тренутно су заузети дељењем негативних. :')
2021 06 07
> NatalijaaMina: > Ima i onih koji posalju da zele , pitaju- dobiju odgovor, pa nestanu . Držiš haljinu u jednoj ruci zubima, drugom telefon da bi se bolje videla da Viber video call-u, meriš 'aljinu, pokazuješ postavu, ziper na ledjima, sečenje pozadi, sečenje od pazuha, haljinu koju si platila preko 20.000 din. pre nego što si postala mama, i pokušavaš da je prodaš za 5.000. Onda dobiješ, razmisliću, javljam se za pola sata, čekaš kao tinejdžerka hoće li se javiti ili ipak... Ne. Niti hvala, niti "ipak, ne hvala"...
2021 06 07
Meni 50% ljudi ne odgovara na poruke, nije mi jasno, jel bi one da prodaju, ili nee?
2021 06 08
> KupiJeftino8871: > Šta se dešava sa ovim članicama ? 🤣🤣🤣 > Pitam za sako dali je dostupan juce 2000din danas taj isti 3000din ? > Pitam drugu članicu za haljinu da proda od pre dva dana non -stop aktivna ne odgovara ? > ????😱🤯🤯🤯 Meni se to desilo nedavno, pisala sam nekoliko poruka,članici za šešir neki... Pa, na kraju se mislim, pa boli me uvo,neću ni da saradjujem sa takvom osobom,pa nije ona jedina na sajtovima za prodaju. Ima drugih koji su savesni i dobri prodavci,sa takvima treba saradjivati. Ne pada mi na pamet da je prijavljujem. Pa, ona je na gubitku a ne ja. Uostalom, to je pitanje karaktera. I takve osobe treba zaobilaziti. A, izuzetak,ako neko baš ne može da odgovori ,dam neki rok od par dana,dešava se....
2021 06 08
Kako nemam mnogo predmeta u omiljenim mogu lako da ispratim cenu. Kad bi se cena tako povecala, naravno da ne bih vise ni razmatrala kupivinu. Sto se odgovaranja na poruke tice, samo jedan primer gde sam prelomila da kupim nesto od clanice sa 0 utisaka i nije mi se javljala vise 😂 U takvim slucajevima samo kazem - tako je sudjeno i nastavim dalje :D
2021 06 08
> Madeleine: > За неодговарање сад по новом постоји правило:"Prodavac je dužan na odgovori na sva pitanja koja može imati potencijalni kupac ili može odbiti saradnju." > https://mojekrpice.rs/help/49/koje-su-moje-obaveze-kao-prodavca > Пријавите админу. A zasto je duzan da odgovori,ako u profilu stoji velikim slovima ne radim razmene,plus posebno na svaki oglas stavim ne pitajte me za razmene,one i dalje pitaju za razmenu.Pa se pitam.sta je sa njima,da li citaju opis oglasa do kraja.
2021 06 11