Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

HITNO!!!! Da li neko ovde na ovom sajtu zna kako se kupuje!!!!

Pozdrav devojke, nedavno sam imala situaciju da je clanica ostavila podatke za slanje paketa, ali da joj paket posaljem za 2 dana, pouzecem, ja sam prihvatila, jer clanica ima dosta pozitivnih utisaka i delovalo je da je siguran kupac. U medjuvremenu su se javile 3-4 clanice, koje su mi trazile broj racuna, za unapred uplatu, koje sam odbila zbog vec dogovorene prodaje. Clanica sa dogovorenom prodajom se vise nikada nije javila. 🤣 Tako da ni pozitivne ocene nisu nekada dovoljne za procenu. Pozdrav! 😊
2021 06 15
> Debela_devojka: > Meni se recimo desilo da sam ostavila podatke i rekla da kupujem i devojka je u roku od 12 minuta prodala drugoj osobi predmet, jer joj je pre mene uplatila preko aplikacije. I to je malo bezobrazno, bila sam tuzna 😕 to nije bezobrazno nego vise od toga ja to ni ne razumem bas -takve postupke
2021 06 15
Vecina pitanja u vezi predmeta mi stize kao ZELIM. Clanicama je valjda lakse tako nego da kopiraju link. Mozda i ne znaju da to na ovom sajtu znaci da kupuju. I ja ne mislim da sam prodala nesto dok ne napisu podatke ili uplate. Sigurno ne bih cuvala predmet za nekoga ko je samo kliknuo ZELIM.
2021 06 15
Evo ja sam pre par dana kontaktirala, osobu cije mi se postavke dopadaju za kupovinu i niko mi se ne javlja🤔
2021 06 16
Ako dobijem automatsku poruku želim, bez dodatnog teksta, odgovorim "izvolite?:)" i ako ne odgovore uskoro, smatram da su odustali i nastavim dalje sa zivotom :D
2021 06 17
1 2