Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Gde cuvate stvari za krpice?

Gde vam stoje stvari za krpice? Jesu li izdvojene ili su vam u ormaru sa ostatkom onih koje nosite? Ili nemate prostora poput mene pa su vam na vidiku 24/7? :') ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4c7f99f20d60de9fc9784e07c30ae738.jpg)
2021 06 17
Izdvojene u jednom delu plakara :)
2021 06 17
U velikoj kesi ili u koferu, u plakaru gde su jakne i neopeglan ves. I to je maksimum Kad sam trazila stan, trazila sam da je relativno veliki - da ima sto vise ormara, manje-vise zbog odece nego da imam mesta za svoju bolesnu kolekciju patika :')
2021 06 17
Ja imam posebno odvojen deo ormara, “na spratu” je sva slozena 🤗
2021 06 17
U delu ormara za MK. Ne mesam sa stvarima koje nosim kako bih imala uvid sta uzimam iz ormara da obucem a odakle uzimam stvari ako treba dodatno da fotografisem i sl. 😊 Ne mesam ih kako bih odrzavala sve slozenim ☺️
2021 06 17
Vecine sam se resila. Cuvala sam ih deo u nekom ormaru koji je vise namenjen za stolnjake, posteljinu i sl. Drugi deo je bio na gomili jedno preko drugog, treci u kesama isto jedno na drugom, nesto malo sam drzala u mom ormaru obicno na dnu pa preko idu moje stvari. Mislim da je drzanje u nekim kesama ili torbama najbolje resenje.
2021 06 17
Manje-vise, slicno kod svih :) Jurila sam one kese za garderobu sto se isisava vazduh iz njih ne bih li jaknu, kapute, bundicu ubacila u njih, samo nikako da ih nadjem i oslobodim bar deo ormara da prebacim mk stvari u njega. Kako je krenulo, pocecemo deo ormara u kom su krpice da zovemo MK POLICE :')
2021 06 17
Odvojeno od ostale odece, u velikoj kesi na dnu ormara. Bilo je 2-3 manje, ali sam preslozila sve u jednu vecu :D I svaki put kad mi se kesa malo smanji, kao za inat nadjem jos nesto sto sam jedva i nosila pa je kesa manje vise uvek isto puna kao Sizifov posao 😂😂
2021 06 18
Odeća je u složena posebnom delu garderobera odvojena od odeće koju nosim, a obuća je u svojim kutijama u cipelarniku, koji je, ustvari, prepravljen plići garderober sa policama.
2021 06 18
> sandy89: > Odvojeno od ostale odece, u velikoj kesi na dnu ormara. Bilo je 2-3 manje, ali sam preslozila sve u jednu vecu :D > I svaki put kad mi se kesa malo smanji, kao za inat nadjem jos nesto sto sam jedva i nosila pa je kesa manje vise uvek isto puna kao Sizifov posao 😂😂 Mislila sam da sam jedina koja tako odvadi pa nadodaje :') :') :')
2021 06 18
I kesama u ostavi :D
2021 06 18
Kod kineza sam kupila šarene kartonske kutije i u njih složila. Malo preskačem neke kutije, ali bar izgleda korektno. Jakne držim u sanduku za posteljinu jer puno zauzimaju mesta. Kupila sam i vakuum kese za njih, ali nikako da upotrebim. 😁 Najgore mi je sa vunenim džemperima sad tokom leta, al eno ih sa mojim i sa lavandom pored. 😊
2021 06 18
Доли, где су купљене вакуум кесе? Кинези или...? Те картонске кутије нису лоша идеја, уопште!
2021 06 18
Kod kineza sam uzela. Neki su rekli da su ok, neko i da su propustile vazduh za 2h, e sad ja još nemam iskustvo. Kartonske kutije su oko 150 din. bile po komadu, a sasvim dovoljno su jake. Ima i manjih, ali veće su praktičnije.
2021 06 19
Drzim u drugom delu ormana uredno okacene i slozene ☺️
2021 06 19
1 2