Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodavci, gde ste

Ovde čovek ne može ni da kupi nešto, da ne pričamo samo o prodaji. Poslala sam upit za kupovinu nedavno za jednu torbu, haljinu, sako i pidzamu. Znam da su godišnji odmori ali jel moguće da ću se ispaliti za sve 4 stvari...
2021 06 28
I ja poslala za jednu haljinu, devojka kaze rezervisano, pa prodato, a haljina nakon 3 nedelje jos uvek nije oznacena kao prodata 😅
2021 06 28
Hahaha jooj. Meni isto nijr jasno kad neko ne odgovara, ja odg u roku od sat vr kad me neko pita nesto, pa makar to bilo i -jesi li za razmenu:D
2021 06 28
> Mashnicanja: > ja odg u roku od sat vr kad me neko pita nesto, pa makar to bilo i -jesi li za razmenu:D Isto, takodje. 😉
2021 06 28
Izgleda da je vreme i za sledeću kontratemu: Članice koje sigurno odgovaraju na poruke! 📩
2021 06 28
> REASHOP: > Izgleda da je vreme i za sledeću kontratemu: > Članice koje sigurno odgovaraju na poruke! 📩 Ta sam!!Malo samoreklame,izvinjavam se...
2021 06 28
✌😄
2021 06 28
Ja evo da se prijavim ali drugacije.Imam prezasicenje od sajta i slabo zivaca za odgovaranje na razna pitanja,prepiske koje traju danima i onda nista..Tako da u poslednje vreme,nije bas da necu da odgovorim,nego me zamara prica,.Pa se i desi da i po nekoliko dana uopste i ne udjem na sajt..Jednostavno takav period,vrucina....:") Nije mi se desavalo do sada ali eto....
2021 06 28
Ja sam imala problem nisu mi stizale poruke jedno vreme dok me jedna clanica nije pozvala telefonom i rekla da mi je pisala na mk a poruke nigde 🙄
2021 06 28
Tu smo 😃 Gde ste kupciii 😁
2021 06 28
Pridruzujem se 🤗🤗🤗
2021 06 28
To nikad necu razumeti, evo 10 dana se interesukem za suknju, od 3 poruke na jednu je odgovoreno da ostavim broj za slike i muk, a uredno je na sajtu 🤷‍♀️
2021 06 29
Verovatno je vecini dosadilo da dobijaju upite, mere i sl. a ne prodaju. I ove nove promene, mnogo prevara i negativnosti. Mozda i gresim, ali mislim da mnogi ne ulaze iz tih razloga.
2021 06 29
> Mashnicanja: > Hahaha jooj. > Meni isto nijr jasno kad neko ne odgovara, ja odg u roku od sat vr kad me neko pita nesto, pa makar to bilo i -jesi li za razmenu:D Istoooo. Ja pre odgovorim na krpicama nego na sms poruku 😂
2021 06 29
> Esprit21: > Verovatno je vecini dosadilo da dobijaju upite, mere i sl. a ne prodaju. I ove nove promene, mnogo prevara i negativnosti. Mozda i gresim, ali mislim da mnogi ne ulaze iz tih razloga. Moguće. I mene je sajt poceo baš mnogo sa nervira
2021 06 29
1 2