Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodavci, gde ste

Izgleda kucate na pogrešna vrata. Kupci ne nađu prodavce a prodavci kupce. 🤔🤔🤔
2021 06 29
Pitajte mene ja odmah odgovaram 😂😂😂
2021 06 29
Izgleda mnogima su određeni predmeti samo mamac na profilu.
2021 06 29
> AppleRed: > Izgleda mnogima su određeni predmeti samo mamac na profilu. To mi iskreno nije jasno. Jedino ako je predmet na ovoj prvoj stranici sa zilion pregleda pa i da ima nekog smisla. Ali nisu ti slučajevi A nisu mi jasne ni ove zenice sto se sad javljaju nadajući se da sam u fazonu da manično kupujem gomile stvari i da cu sad ući na profil kod njih i kupiti nešto 😅 Pa normalno je da odgovarate na poruke ako želite da prodate nešto
2021 06 29
Jao e, ospice dobijam od neodgovaranja na poruke! Ne razumem zasto otvaraju profile i pokusavaju uopste da prodaju ako nece da odgovore. Cesto sam se pitala da li imaju problem sa porukama, kao sto je neka clanica spomenula par komentara iznad - stvarno odredjeni profili imaju taj problem ali se ispostavilo da ih je jako malo, a ovi ostali misle da ce prodaja sama da se obavi :s Evo pre bukvalno 2-3 dana posaljem poruku za neku torbicu, trazila sam danima odgovarajuci oblik i boju. I sta clanica uradi? uloguje se, vidi moju poruku i OBRISE OGLAS. Nikakvo objasnjenje mi nije dala, samo je oglas istog momenta obrisan i ja ostala bez odgovora. Nisam nista pitala, ne pada mi na pamet da se natezem oko torbice ali eto, neko zaboravi da ubelezi da je prodato a neko namerno ostavlja
2021 06 29
> SvetlanaRadic: > Evo pre bukvalno 2-3 dana posaljem poruku za neku torbicu, trazila sam danima odgovarajuci oblik i boju. I sta clanica uradi? uloguje se, vidi moju poruku i OBRISE OGLAS. Ahahahha...kad mislis da nema dalje - ipak ima! :')
2021 06 29
Oh da... svaki put kad kazem "nema dalje od ovoga", univerzum kaze "mislis?" :s :')
2021 06 29
> SvetlanaRadic: > Oh da... svaki put kad kazem "nema dalje od ovoga", univerzum kaze "mislis?" :s :') Scenario jedan: Ja: dobar dan, razmena? .... Muk. 2 dana posle Ja: ako niste za razmenu kupila bih, gde je licno preuzimanje X: rezervisno je Ja: javite ako se ne proda ... Nedelju dana posle Ja:? ... 3 dana posle X: izgleda da je devojka odustala Ja: Ja sad idem na more i vracam se 14tog ako bude dostupno, uzecu. Htela sam pre mora ali nema veze X: Vazi Ja: Vratila sam se., da li je dostupno, mogu li licno da preuzmem ... To be continued... Or not
2021 06 29
Scenario 2: Dobar dan, je li dostupno?da li se providi? Da li mogu licno da preuzmem? porucila bih (profil sa 0 ocena): ne providi se, super je stanje. Moze Ja: gde se nalazite ...dve nedelje posle Ja: Volela bih da haljinu nosim ovog leta ako je moguce :D X: I dalje nista)
2021 06 29
> Angieengelll: > Ja: Volela bih da haljinu nosim ovog leta ako je moguce :D > X: I dalje nista) HAHAHAHAHAHA al bukvalno! :') :') :') :s
2021 06 29
> REASHOP: > Izgleda da je vreme i za sledeću kontratemu: > Članice koje sigurno odgovaraju na poruke! 📩 Uvek odgovaram na poruke 😆😆😆
2021 06 29
A što bih ja volela, tačnije bilo bi baš lepo i kulturno da se ljudi ponašaju shodno svojim zahtevima i očekivanjima. Npr, pošaljete prodavcu upit za razmenu, on se uredno zahvali na ponudi, iako nije za istu baš u toku tog dana i zamislite Vi pustite jedno "hvala na odgovoru, srećna prodaja", ma zamislite to?! Pretpostavljam svet bi bio mnogo lepše mesto i ne bi bilo ovakvih pitanja 😁
2021 06 30
Bravo Luna, ja to tako i radim. Ne znam zašto je teško biti fin.
2021 06 30
> LunaLuBeka: > A što bih ja volela, tačnije bilo bi baš lepo i kulturno da se ljudi ponašaju shodno svojim zahtevima i očekivanjima. > Npr, pošaljete prodavcu upit za razmenu, on se uredno zahvali na ponudi, iako nije za istu baš u toku tog dana i zamislite Vi pustite jedno "hvala na odgovoru, srećna prodaja", ma zamislite to?! Pretpostavljam svet bi bio mnogo lepše mesto i ne bi bilo ovakvih pitanja 😁 Ja imam jednu clanicu koja mi vec 3x pise za razmenu, vec 2x sam joj odgovorila da ne radim iako pise u opisu profila da ne radim. Ja vise da odgovaram ne mogu stvarno mi neki ljudi nisu jasni...
2021 06 30
1 2