Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Stare farmerke

Imam puno pantalona koje mi samo stoje kući, ili su stare, ili su pocepane između nogu a da im pored toga nista ne fali ili mi samo stoje jer su mi veće ili manje. Zanima me da li moze to negde u Beogradu da naprave šorčeve ili suknje i koja bi cena bila? Ima puno ideja na yt kako možeš sama napraviti ali ne umem 😁
2021 06 29
Trebalo bi svaki krojac da ume to da uradi, samo mu kazete sta tacno zelite od toga. To se isecka i posle masinom zastepa i voila - stare pantalone postale nova suknja :) moja drugarica je sama kod kuce iseckala, uspelo joj je iz prvog puta nasla je neki dobar diy tutorijal, i posle je odnela kod tetke da joj masinicom zastepa :")
2021 06 29
Mislim da prepravke stvari i nisu bas jeftine.Inace kod krojaca.Mislim da je recimo skracivanje samo nogavica 400 din..Mislim da dok napravi suknju za te pare ili manje mozete da kupite suknju.Ja na prepravku kod krajoaca nosim samo neke dobre stvari za koje vredi dati lovu za suzavanjae,prepravku itd..
2021 06 29
Ima istine tu
2021 06 29
Verujem, ali baš šteta da se bace, kad im fale neke sitnice... Ništa, probaću da napravim sama nešto od njih 🤣
2021 06 30
probaj sama to je najbolje, a one su bas pocepane ili pohabane odnesi u H&M i dobices popust na kupovinu.
2021 09 01