Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Brzi rast kose

Ricinusovo ulje i 'inversion method' uz masažu glave. Ja sam koristila taj insight loss control šampon i bio mi je super. Sad koristim njihov šampon za suvu kosu i daily. Insight daily je fenomenalan! Blag je i ne isušuje kosu.
2021 07 01
Ovu masazicu praktikujem par dana, jedina stvar koju sam primetila je da su mi usne tamnije nego inače. Hahaha nzm da li je do toga. Za rast je još rano, tako da nastavljam, valjda ce i tu pomoći. A što se tiče jastucnice da, svi je hvale. Verovatno pomaže, što je i logično. Ja je trenutno ne vezujem, zbog dužine nije moguće, ali planiram i to da probam kada malo bude porasla.
2021 07 02
Opušteno. Nije hitno. E to me zanimalo, hvala na odgovoru. Pokušaću da umesto pantenola ubacim vit b ampulu, pa kako bude. Javljam iskustva, ako ih bude bilo. ☺️
2021 07 04
Tecni pantenol je na snizenju u DM i sad kosta 200 dinara (ljubicasto pakovanje) ako nekom znaci info. Luciferce kupila sam taj Insight manje pakovanje da ga isprobam, volim sve sto ima mentu u sebi. Da nisi rekla ne bih ni primetila ovaj sampon. Ja nemam problema sa rastom kose, cak sam bila ubedjena da imam problem jer prebrzo raste. Dok sam se farbala, par sati ili narednog dana vec sam mogla da vidim moju prirodnu boju kako raste. Tada me to nerviralo jer neko ceka mesec, dva da se ofarba, a meni za 15 dana izrastak vec zreo za farbanje. Mislim da mi raste sigurno oko 2 cm mesecno. Sad je ne farbam pa mi to nije problem. Imam problem sa susenjem, ali to je vec do hormona.
2021 07 04
Verujem da će ti odgovarati. Meni je stvarno fantastičan, blag je a divno očisti skalp. Svakako ga testiraj neko vreme, meni se zaista divno pokazao. A sto se isusivanja tiče, neće ti dodatno pogoršati u to sam sigurna.
2021 07 04
Isprobala sam sampon, ne znam zasto ali ja nisam stekla utisak da hladi teme. Keune Crystal Ice je najbolji za ovu svrhu, ali ga nema vec neko vreme.
2021 07 05
Daj mu šansu. Meni stvarno ohladi i to bas, mada ja ga nanosim u velikim količinama. Možda i to ima veze i obavezno mi je na glavi min 2 minuta dok lepo umasiram sve i onda ispiranje.
2021 07 05
> LUCIFERCE: > Daj mu šansu. Meni stvarno ohladi i to bas, mada ja ga nanosim u velikim količinama. Možda i to ima veze i obavezno mi je na glavi min 2 minuta dok lepo umasiram sve i onda ispiranje. Svakako cu mu dati sansu. Hvala za savet, tako cu naredni put. Ako neko vidi ovaj Keune neka mi javi. Nasla sam ga samo na nekim americkim sajtovima koji ne isporucuju za Srbiju.
2021 07 07
1 2