Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Tasos iskustva

Da li ima clanica koje su posetile Tasos, zanimaju me iskustva, preporuke sta obici, sta zaobici?
2021 06 30
Hvala puno ❤️
2021 06 30
Ako imaš vozačku uzmi rent a car. Tasos je prelepo ostrvo, sve vredi posetiti 😊 ja sam bila u Limenarii, savršeno mesto za odmor. Giola je 😍😍😍
2021 07 03
Prelepo je sve. Mi smo bili u Limenariji ali smo za 15 dana obišli maltene celo ostrvo. Na Alikiju (stari rimski kamenolom) sam se iskakala i iskupala kako nisam od detinjstva. I hobotnica na žaru je bila perfektna :") U Limenariji preporučujem tavernu "To Limani", gazde Grci pecaju noću i uvek je sledećeg dana sveža riba na meniju i domaće vino je odlično. U taverni su mahom Grci gosti, imaju i buzuki večeri, gazda je čuveni buzukista Nikola, baš bude prelepo. Odite i u unutrašnjost ostrva, jagnjetina u Teologosu je prelepa, sela su divna, vrh Tasosa (zaboravila sam kako se zove) nudi veličanstven pogled na Atos, uspon nije težak. Išli smo našim autom, obišli sve poznatije plaže, meni je bila divna Psiliamos, ali smo mahom odlazili na po ceo dan na divlje plaže, bez ljudi, kojih stvarno ima mnogo, nekad je prilaz teži, nekada lakši, ali vredi, mir, tišina i intima. Uvek bih se vratila na Tasos, pravi odmor.
2021 07 04
Hvala vam devojke ❤️
2021 07 05