Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Da li vam se povratilo culo mirisa?

Skoro 8 meseci je proslo, oko 5 meseci osecam vrlo malo i skroz cudno. Parfeme osecam kao naftu, bilo koja masna hrana me podseti na pokvareno meso. Nigde ne mogu da nadjem nesto sto bi mi pomoglo. Ima li neko iskustva sa tim?
2021 07 05
Najgrdje sto nisam ni bila zarazena, odnosno to mi je bio jedini simptom
2021 07 05
Mozete pokusati sa alfa lipoinskom kiselinom, dr. mi je preporucila, kazu da je mnogima pomogla, ja srecom samo nekoliko dana nisam imala miris, tako da Vas potpuno razumem.
2021 07 06
Ja sam koronu imala u novembru. Osecam samo prijatne mirise, neprijatne ne osecam. Kafa, jaja, meso, crni luk, sve to mi ima ukus i miris pokvarenog jajeta
2021 07 09
Ne brinite! Moje drugarice cerka je dobila opet culo mirisa nakon vakcine,skoro sedam meseci posle korone,Takodje joj je posle korone ciklus postao neredovan,polako se vraca... Meni se vratilo culo posle par nedelja...verovatno je individualno,vratice se 🍀
2021 07 12
Apsolutno sve mi smrdi. Parfemi, omeksivaci, ukus hrane je vecinom uzasan. Ciklus mi je drugaciji. Imala sam u koronu u novembru prosle godine a zavrsila sam sa vakcinacijom u aprilu. Sva pica sem vode mi imaju isti ukus kao razredjeni benzin. Bukvalno sam se zabrinula hoce li se vracati uopste.
2021 08 07
Imala sam koronu u decembru, jedva mi se vratilo culo mirisa. Sve osecam na pokvarenu hranu, ukiseljenu. Parfemi mi bas cudno mirisu, isto imam ogroman problem sa tim. Tacnije, jedan dan osecam normalno, onda 10 katastrofa🤣
2021 08 08
Probaj sprej za nos Rinopanteina, meni je Dr dala taj sprej i miris mi se vratio, srećno🌼
2021 08 20
> deksica: > Mozete pokusati sa alfa lipoinskom kiselinom, dr. mi je preporucila, kazu da je mnogima pomogla, ja srecom samo nekoliko dana nisam imala miris, tako da Vas potpuno razumem. Draga, kako se ona koristi? Meni se porodica lancano zarazila, prvo izolacija zbog clana porodice, pa se ja zarazila i posle 2 dana izgubila i miris i ukus, evo ulazim u 3 nedelju i ne znam sta da radim. Osusila sam se jer mi se gadi krana bukvalno
2021 08 21
Meni nije u potpunosti. A i za čulo ukusa, neke stvari mi imaju potpuno drugaciji ukus nego pre nego sto sam bila zaražena, a proslo je 5-6 meseci od kako sam imala virus
2021 09 13