Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Članica ne želi da podigne paket

Potrebna mi je pomoć ovo mi je prvo loše iskustvo nažalost. Kupila sam novčanik koji je na sajtu označen kao nov bez etikete, pritom sam na Viberu pitala da li ima ostecenja na sta sam dobila odgovor da nema, a ono što sam dobila je prljav isflekan i korišćen novčanik. Odmah sam tražila da ga vratim jer to nije ono što je devojka prezentovala, na sta je ona pristala pritom mene optužujući da sam ga ja isprljala i da hoću da ga vratim ali zdravom logikom kome je u cilju da kupi nešto i plaća poštarinu da bi vraćao! Poslala sam joj novčanik nazad i neće da ga podigne, jer kako kaže očekuje da ja platim poštarinu za nešto što ne bih ni poručila da sam znala da je oštećeno i korišćeno, sto je verovatno samo izgovor ne bi ga ni poslala tako prljavog. Da li imate ideju kako da resim ovu situaciju? Kako mogu da kontaktiram admina?
2021 07 09
Nažalost, po svemu sudeći, ostaćete i bez para i bez novčanika, osim ako sada ponovo ne platite duplu poštarinu kada Vam ga budu vratili 😕 Teško da će pomenuta članica sa takvim stavom pristati da Vam barem vrati novac. Prevareni ste, ali možete da ostavite negativnu za ostale da bi znali...
2021 07 09
Ostavite link o kojoj se članici radi, radi upozorenja... Baš mi je žao, i ja sam imala razne situacije i ostala sam bez novca, nema sa takvim ljudima dogovora..
2021 07 09
Dala je negativnu, vidi se o kome se radi.
2021 07 09
kupila patike koje nije preuzela...niti se javlja,niti odgovara na poruke... Vukić Branka Šišatovačka 9 Novi Sad 0694943257 da znate da i Vas ne zezne
2021 09 14
Meni se danas vratio paket... Koliko god bilo bezobrazno od strane takvih clanica, ipak nije u redu da ostavljamo necije licne podatke. Negativna ocena, prijava adminu i link ka profilu... Jeste da nije garancija da osoba nece da otvori novi profil ako bude banovana, ali bezveze da nekoj zeni, makar bila i prevarant, navucemo manijaka za vrat, setite se samo onog sa nosenim gacama...
2021 09 14