Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde ste???

Nerviralo me pre sto su clanice bile pesimisticne i stalno se zalile, ali sad osecam i ja da je mrtvo more... sad i u podforumu rasprodaje se niko ne oglasava satima... pratim juce i danas forum i nigde zive duse, niti neko nesto nudi niti neko nesto trazi... Prodaju necu da pominjem jer mozda je samo takav period, mene samo zanima gde su svi???
2021 07 10
Odustajemo svi polako od sajta i sve redje ulazimo :) Plus su i rasprodaje u toku, moze se naci toliko lepih stvari novih s etiketom za sitne pare dok se ovde neke polovne krpice cene hiljadama dinara... Ja definitivno polako odustajem jer shvatam da nemam vise ni volju ni zelju da kacim druge krpice koje mi samo zauzimaju mesta, i na kraju cu sve samo ispoklanjati u jednoj lokalnoj grupi nekome kome je potrebno i cao zdravo xD
2021 07 10
Svuda je tako, verovatno na odmorima pod nekom palmom 😄
2021 07 10
I meni deluje da je dosta clanica odustalo od sajta i da sve manje ulaze. Ja poceh da radim razmene, da se bar nesto desava :)
2021 07 10
> Jovana1014: > pratim juce i danas forum i nigde zive duse, niti neko nesto nudi niti neko nesto trazi... Traže, kako ne traže, ali poklone, razmene i mere, mere, mere.... Da bi onda nestale ili im eto baš taj S ne odgovara, a inače nose S i tako baš svaki S. A sad ozbiljno-gube ljudi volju i da kače i da odgovore jer druga strana želi svoje da proda za par hiljada, a kad kupuju da to isto košta 500 a još bolje da bude razmena ili poklon. Mnoge i krenu da kao kupuju i nestanu. Ko ima da ponudi npr. Monu, Zaru, Cos, Tommy H. ili mom farmerke nove ili kao nove ali za 500 ili uspe tako nešto da nađe tom se nešto dešava, ostalima samo: Razmena? Ili Mere? Kapiram rasprodaje ali još ne videh teksas sorts visokog struka za 300 ili da Massimo Dutti prodaje bluze za 500 ili da je moguće pronaći cvetnu maxi haljinu dugih rukava u karnerima za 1000 din kako bi se moglo zaključiti po forumu pa to brkanje baba i žaba takođe doprinosi povlačenju sa sajta i kupaca i prodavaca....
2021 07 10
Evo ja vec par dana trazim onaj siri pojas za mrsavljenje.Clanica se javila da ima i da predlozim cenu,ali prvo sliku da mi posalje...niti slike,niti da se javi...odumire sajt polako....definitivno ili su na odmorima,naravno rasprodaje su u toku....nikakva desavanja.Cak niko se i ne javlja za poklone.Ja ih imam na profilu.
2021 07 10
Kad sve ovo procitam i sumiram ovaj sajt se raspada 😓 Ja sam pre isto poklanjala 15 stvari i poklonila 4 stvari... nece niko ni za poklon dotle je doslo... Primecujem manju aktivnost na sajtu po pregledima kad postavim nesto novo i sve manje i manje pregleda imam... Bas mi je zao jer ovde sam vec 3-4 godine, meni je navika da ovde visim 😂
2021 07 10
Zdravo, buduci da sam nova na ovom sajtu i da sem tek pocela sa prodajom zao mi je sto ovo cujem. Nadam se da su moje cene korektne i da cu imati nekog uspeha u prodaji. Prilicno sam aktivna na sajtu u zadnjih nekoliko dana i moram priznati da sam i ja primetila da ljudi vise nisu aktivni ovde bas u zadnjih nedelju dana tako da moguce da su otisli na odmore a takodje su u trznim centrima ogromna snizenja tako da se mnogima verovatno vise isplati da kupuju tamo. Ja licno sam protiv kupovine u trznim centrima jer mislim da se ovde mogu naci jednako lepe stvari i uvek mi je draze da dam novac nekoj osobi nego nekom velikom brendu koji radnike koji tu odecu siju mizerno placa a takodje kroz ponovno koriscenje i prodaje odece smanjujemo i otpad. Svima zelim puno srece sa prodajom :)
2021 07 11
Mislim da je kolektivno utihnulo,ne samo na ovom sajtu.Poredim na limundu..neke extra povoljne atraktivne stvari sa smesnom cenom jedva imaju po nekoliko pregleda.Sto znaci da ljudi uopste i ne traze nesto za kupovinu. Ako je tamo ovako,onda tek ovde gde su cene vecinom velike.
2021 07 11
Mislim da je sezona odmora, tj. mora, bazena ucinila svoje. Slabije ljudi i ulaze na sajt. 😄
2021 07 11
Tu ali se i sama pitam zašto.
2021 07 11
Koliko je ovo lepo rečeno. > sajberstrip: > > Jovana1014: > > pratim juce i danas forum i nigde zive duse, niti neko nesto nudi niti neko nesto trazi... > Traže, kako ne traže, ali poklone, razmene i mere, mere, mere.... Da bi onda nestale ili im eto baš taj S ne odgovara, a inače nose S i tako baš svaki S. > A sad ozbiljno-gube ljudi volju i da kače i da odgovore jer druga strana želi svoje da proda za par hiljada, a kad kupuju da to isto košta 500 a još bolje da bude razmena ili poklon. Mnoge i krenu da kao kupuju i nestanu. > Ko ima da ponudi npr. Monu, Zaru, Cos, Tommy H. ili mom farmerke nove ili kao nove ali za 500 ili uspe tako nešto da nađe tom se nešto dešava, ostalima samo: Razmena? Ili Mere? > Kapiram rasprodaje ali još ne videh teksas sorts visokog struka za 300 ili da Massimo Dutti prodaje bluze za 500 ili da je moguće pronaći cvetnu maxi haljinu dugih rukava u karnerima za 1000 din kako bi se moglo zaključiti po forumu pa to brkanje baba i žaba takođe doprinosi povlačenju sa sajta i kupaca i prodavaca....
2021 07 12
Ja i dalje ne razumem zašto mi je obrisano sve sa profila, odnosno 10ak korišćenih, mojih lično parfema. Ovde sam godinama, imam preko 200 pozitivnih, nijednu negativnu, isto i na Limundu, i sad ja kao ne zadovoljavam kriterijume? Nešto nisam sigurna. Niti sam znala za nekakva nova pravila, niti sad kad sam se udubila, vidim šta je bilo pogrešno. Slikano sa svih strana, navedene količine, moje fotke, originali....blablabla...sve pod konac. Dakle, MK sivonje totalne. Vraćam se ja na Limundo i Kupindo, a vala i na fejbuk parfemske grupe, ne treba meni ovaj prostakluk, ovo nije način kako se rade izmene na sajtu. Ja na forum ne zalazim inače, pa ne znam šta sve admini teoretišu, nemamo mi vremena za chatovanje ovde.
2021 07 12
I do sada je bilo leta, mora, bazena i odmora.. Mislim da je u pitanju nešto drugo.
2021 07 13
> Jovana1014: > Nerviralo me pre sto su clanice bile pesimisticne i stalno se zalile, ali sad osecam i ja da je mrtvo more... sad i u podforumu rasprodaje se niko ne oglasava satima... pratim juce i danas forum i nigde zive duse, niti neko nesto nudi niti neko nesto trazi... > Prodaju necu da pominjem jer mozda je samo takav period, mene samo zanima gde su svi??? Da, malo pregleda imaju stvari. Mada i od sebe ako krenem, slabije sam stizala na sajt. Sto drugih obaveza, na sto strana i onda tako... Evo tek danas kao krenula da ubacujem stvari posle dužeg vremena, nešto se i prodalo.
2021 07 13
1 2