Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

NATALNA KARTA

Zanima me kakva su vasa iskustva sa natalnom kartom?Da li ste je radili negde , da li vam se nesto od recenog ostvarilo ? I kod koga ste radili?
2021 07 14
Radila sam na besplatnim sajtovima 😄😄 Ali više iz razonode nego što sam očekivala nešto preterano. One su više vezane za analizu karaktera nego predviđanje.
2021 07 14
Radila i tarot i natalnu kartu. Ne bih preporučila. Bačene pare.
2021 07 14
I ja radila online iz radoznalosti sa drugaricom i sve sto mi je pisalo bukvalno nije bilo ni priblizno istini. Ako ces probati negde besplatno iz zabave, slobodno, al nemoj da placas :D
2021 07 14
Hvala na odgovorima devojke, to mi je i vecina rekla ali sam mislila da neko ima bolje iskustvo
2021 07 15
sanja peric, nije bitna karta po sebi vec tumacenje iste.
2021 07 15
Zorana, @atlantianlotus na instagramu. Mozes pogledati profil pa proceniti da li je ona odgovarajuca osoba za citanje tvoje natalne :)
2021 07 15
Jesam i sve sto mi je receno za narednih par meseci, sve se ostvarilo. Verovatno zavisi ko je tumaci..
2021 07 15
Moze preporuka za astrologa?! Hvala> LelaM80: > Jesam i sve sto mi je receno za narednih par meseci, sve se ostvarilo. Verovatno zavisi ko je tumaci..
2021 07 16
Davno je bilo, mislim da ima nekih desetak godina, tako da, nazalost nemam vise kontakt telefon ☹️
2021 07 16
Ja radim numerologiju,
2021 07 21