Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sprej ten?

Jel radio neko spray tan? Kako ste zadovoljne, gde ste radile, koliko traje boja, da li ima fleka, itd 😅
2021 07 22
Ja sam isla kod Milane u Novom Sadu, odlicno iskustvo. Prvi put sam isla pre 6 godina, nisam imala fleke ali nisam radila ni mnogo tamnu nijansu sto svakako ne preporucujem. Pre samog tretmana je potrebno uraditi piling. Efekat je trajao oko 7 dana, postepeno se skidala boja. Za odredjenu priliku vredi, samo se dobro raspitaj gde da uradis, verujem da nije kod svih isti kvalitet. :)
2021 07 22
Koja je cena toga uopste? Apsolutno nemam predstavu.
2021 07 23
Radila je moja sestra u Bg,trajalo joj je recimo nedelju i po ali posle toga bas tesko se skinulo i imala je svuda fleke. Neravnomerno se skidalo i mnorala je bas dosta da riba da bi skinula 😂 Dok je ten stajao bilo je super,nije imala nikakve fleke. Ona je radila kod mene devojke u Zemunu
2021 07 23
Ok, hvala na info :)
2021 07 23
Ja pronašla kod mene u Nišu celo telo 1600, rizikovaću 😅
2021 07 23
Uradite odgovarajucu pripremu koze koja podrazumeva piling i hidrataciju, par dana pre tretmana. I onda nema fleka, super je
2021 07 28
> Krpica66666: > Uradite odgovarajucu pripremu koze koja podrazumeva piling i hidrataciju, par dana pre tretmana. I onda nema fleka, super je Hvala 🤞🏼😊
2021 07 28