Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li samo meni ne radi sajt nikako? Ne mogu da menjam informacije i cene!!!

Da li moze neko da me posavetuje kako da sw problem resi, vec mesecima mi gotovo sajt ne funkcionise nikako..!!! 😡😡😡
2021 08 23
Mozda Vam je spor internet, jer sajt je sam po sebi los i jos ako je losa konekcija...
2021 08 23
Apsolutno mi ide na zivce sajt, uopste mi ne koristi ovakav. Da li znate neku slican ali funkcionalan sajt za prodaju stvarcica?
2021 08 24
Kupindo, Limundo, Kupujem-prodajem, Ropito, Sasomange, Lalafo
2021 08 25
Da li još nekome izbacuje ovakvu grešku prilikom ulogovanja? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4c0159876d827290f5c0dbf7312fb961.jpg)
2021 09 04
Ja vec mesecima pokusavam da ubacim oglase, tj. Predmete i ne moze, nikako, ne postoji nacin... vec sam odustala od pokusavanja. Znaci sajt ne funkcionise uopste, bar meni!
2021 09 06
Da li i vama kada ubacujete materijal i tag pokaze crveno, i onda se artikal ne moze ubaciti. Ne znam sta je problem, zna li iko?
2021 09 15
> Mimaakrpice: > Da li još nekome izbacuje ovakvu grešku prilikom ulogovanja? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4c0159876d827290f5c0dbf7312fb961.jpg) Konstantno izbacuje tu gresku ...ne kapiram da ne mogu da srede sajt da radi normalno ...necu da imenujem ovde i sada ostale koji su radili na unapredjenju svojih sajtova ali i dalje rade normalno bez bagovanja ...i kojekakvih problema ....
2021 09 20
> Ivana6871: > Ja vec mesecima pokusavam da ubacim oglase, tj. Predmete i ne moze, nikako, ne postoji nacin... vec sam odustala od pokusavanja. Znaci sajt ne funkcionise uopste, bar meni! Meni isto tako, ne menjaju se cene, ne moze da ubaci predmet, nece slike da ubaci. Bukvalno nista ne funkcionise, bas je uzas, pisala sam bas i trazila pomoc, rekli su mi da izbrisem kolacice i da promenim pretrazivac. Ali bukvalno bas mi bilo drago sto postoji ovakva vrsta sajta samo sto ja nista svoje ne mogu da prodam 😡😡😡
2021 09 24