Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koliko negativnih ocena je potrebno?

https://mojekrpice.rs/sandrafilip5-140234 Zasto ovaj profil jos uvek nije blokiran? Zar su vazniji nedozvoljeni tagovi i kolaz fotografije? Samo pitam
2021 08 30
Rekordnih 13 😶
2021 08 30
ne može adminMKa, trenutno ređa fotke mojih neregularnih oglasa sa druge teme u svoj album, lol.
2021 08 30
Imajte razumevanja, piše da je nova 😂( jun 2017.).
2021 08 30
Ja skoro dobih jednu od admina.. Za slike sa neta.. Jesam kriva priznajem.. Hoću reći nisam bila dooobra.. Ja mislim da je to matematičkih zadatak ono 🤣 - 13 + 122 = 🤔😎🤣 Strašno...
2021 08 30
Možda i bolje, ovako se vidi kakva je. Ako je blokiraju otvara drugi i to je to.
2021 08 30
Neće je ni blokirati,slike sa interneta su njihov fokus,to je jasno.Prevaranti,izvolite uvaljivati krševe,mirni ste.
2021 08 30
Zasto bi je blokirali.Bar su negativne vidljive,pa ko hoce da saradjuje sa doticnom neka izvoli i da ne place ako se opece.U suprotnom doticna moze da otvori novi prifil gde nemate uvid u saradnje...ne znam kome to pomaze
2021 08 30
a ko nam garantuje da dotična već nema nov profil, ovaj joj služi za uvaljivanje i iživljavanje, a na drugom je uzorna hrišćanka dok joj ovaj ne ugase? pa, ne bi bilo prvi put, setite se mione iz niša ili odakle već.
2021 08 30
Moze biti,da ima..Medjutim vidim da su od nje kupovali stvari i kada je imala 10 negativnih...I ja sam na ovom sajtu lupila od clanice sa 6 negativnih ali stvar sam uzela na svoj rizik i naravno plataila sam je mizerno.I prosla holivudski..Ali sam unapred videvsi 6 negativnih bila spremna na fijasko,a finansijski sam se protegla,koliko sam htela love da bacim...Takodje sam kupovala i kod onih sa nebrojano pozitivnih i bila namgarcena...Realno utisci treba da postoje bilo negativni ili pozitivni i na osnovu toga odlucis da li ces da saradjjes ili ne...Blokiranje takvih profila je po meni jos veci problem,jer nema uvida u saradnje.
2021 08 30
Secam se jedne s 33 negativne od pre par godina, to mi je bio sok krpica, foto/video.
2021 08 30
isto pitanje, pošto se blokiraju profiil i za manje: https://mojekrpice.rs/sanjafarmasi-114583 em komercijalna prodaja, em članica ne odgovara na poruke, legitimnih 6 negativnih.
2021 10 13