Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Prodavnice, artiklli, rasprodaje /

Usluzna kupovina - Jumbo, DM, trzni centri, Sephora i ostalo

Kao sto naslov kaze, radim usluznu kupovinu u svim radnjama i traznim centrima u mojoj blizini. Cena je 300 dinara po artiklu, ako se uzima neka veca gomila onda bi cena bila jedinstvena i zavisila bi od kolicine proizvoda. Takodje, mogu odraditi i kupovinu za nesto sto mi nije usput, ali u tom slucaju ce cena usluge biti veca. U obzir dolazi sve sto se moze slati Post ekspresom. Ukoliko narucujete nesto lomljivo onda je to na vasu odgovornost. U tom slucaju u cenu ce biti ukljucena kupovina materijala (pucketava folija npr.) za zastitu predmeta prilikom transporta kako bi se smanjila mogucnost ostecenja u transportu. Ovo vazi i za slanje dezodoransa i slicnih boca pod pritiskom. Utiske o usluznim kupovinama mozete procitati i ovde na mom profilu. Sve sto narucite gledacu da kupim isti dan po uplati ukoliko ona legne ranije u toku dana, u suprotnom to cu uraditi naredni dan. Isto tako kupljene predmete saljem isti ili naredni dan i to zavisi od toga kad uplatite. Gledam da sto pre odradim i posaljem na obostrano zadovoljstvo. Saljem slike kupljenog proizvoda na Whatsapp, robu pre kupovine pregledam i ako postoji neko ostecenje o istom vas obavestavam putem Whatsappa ili se dogovorimo pre kupovine sta i kako. :") :")
pre 17 dana, 00:24