Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

> Chillnakit: > > jovanaSs: > > > Chillnakit: > > > Mozda jer Vam u tagovima pise novo cak i kada je polovna stvar 😕 > > Ne radim takve stvari, kad je nova pise i na tagu i u opisu. Predmeti koji su bili slikani iskljucivo su MOJI, ne slike sa neta. i Opet uzme i obrise. Ne kapiram poentu toga. Ako su pravila podeljena za neke da vaze, za neke ne, onda sajt nije sajt. Sta drugo reci... > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ec5938677c2b7e298d7aec86f7bf47ce.jpg) > Evo recimo ovde u tagu je novo, a stanje veoma dobro. Ne znam možda da pokušate da stavite novo bez etikete, a možda to i nije razlog. Samo mi je to upalo u oči na Vašem profilu, ne vidim šta bi drugo moglo da bude 😐 Meni je iskreno drago sto ste usli i pogledali moj profil 😉 hqljina koja je kupljena i probana, smatram da je nova. Samo moraju da definisu pod "novo" da stoji etiketa, uoakovano u originalno pakovanje + cena 🤷🏽‍♀️ jer onda moze da se kaze da je novo. Ali svakako mi se cini da ipak "pravila" sajta nisu za svakoga ista. Sto je generalno jako zalosno. Nekada je sajt bio SAJT. A vec neko vreme je smejurija za odredjene stvari. Toliko od mene 🙋‍♀️
2021 10 14
Postoji kategorija novo bez etikete i originalnig pakovanja. Da su selektivni to stoji.
2021 10 14
Vidi se sve, odgovorila sam devojci. Medjutim i odgovor je obrisan. Nemam komentar. Ako vec "vodite" sajt, onda neka to bude kako treba. Jer vidim da se tezi ka tome da je sajt vauu, a isto tako, malo je previse cini mi se, da toliko devojaka se zali na odredjene stvari sto se tice pravila. Ipak je bolje da se nesto hvali, nego kudi. Ali Boze moj , svako ima pravo da misli sta zeli 🤷🏽‍♀️
2021 10 14
> AppleRed: > Postoji kategorija novo bez etikete i originalnig pakovanja. > Da su selektivni to stoji. Postoji sve, ali se ne radi kako treba 🤷🏽‍♀️ ocigledno .... vec kad se neko daje toliko sa vodi sajt, onda neka bude komplet sve u fulu i za prevare, i za postavljanje oglasa.
2021 10 14
Meni su obrisani predmeti kozmetika na svakom predmetu sam i unela rok i sifru i plus slikala sve je moje slikano.Bez objasnjenja i obrazlozenja sve artikli na koje je neko lajkovao vise puta.Nisu testeri ,a upravo sam pogledala artikle dugogodisnje clanice s mnogo lajkova i ocena koja na profilu ima duplo postavljene artikle nikom nista.Arsin nije jednak za sve.
2021 10 16
Pa da, a ovo može da stoji, od 3 slike dva sa neta. Jasno da ne stižu sve ali... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b07777458fa081fea98f4a9a15c0f33b.jpg)
2021 10 16
1 2