Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto se clanice deru?!

Zdravo svima, oprostite na saljivom nazivu ali zaista me zanima cemu pisanje velikim slovima sa sve uzvicnicima i to po nekoliko puta da ne rade razmene? Vise puta sam nailqzilq na profile gde u opisu stoji NE RADIM RAZMENE!!!!!!!! NE PITAJTE ZA RAZMENE!!!! NE RAZMENE! SMRT RAZMENAMA! Salim se za ovo poslednje ali shvatate poentu. Zaista to ne razumem, zar nije dovoljno napisari lepo nisam za razmene i gotovo pa i ako dobijete takvu poruku sta sad, nije smak sveta
pre 13 dana, 17:51
Nije dovoljno jer niko ni ne cita opis pa ti dozlogrdi i onda moras da se ''deres'' meni velikim slovima na drugom sajtu pise da nemam racun u banci jer stalno dobijam pitanja za racun a pise ispod svakog predmeta i u opisu da isti nemam i ne vredi :')
pre 13 dana, 17:56
I ja kad god slučajno zalutam na neki od takvih profila, brže-bolje pobegnem da ne dobijem batine.. 😄
pre 13 dana, 18:28
Isto, to me u 90% slucajeva odbije pa ni ne saradjujem sa clanicom 😅> AnjaPaola: > I ja kad god slučajno zalutam na neki od takvih profila, brže-bolje pobegnem da ne dobijem batine.. 😄
pre 13 dana, 18:34
Vala trenutno sto me odbija od kupovine jesu ovi silni prevaranti sve ostalo manje vise ,:)
pre 13 dana, 18:39
To tek 🙄😢> bloodytears: > Vala trenutno sto me odbija od kupovine jesu ovi silni prevaranti sve ostalo manje vise ,:)
pre 13 dana, 18:48
Verovala ili ne, masa njih ne cita opise ili ih ne zanima sta pise. Verovatno su clanice dobijale XY puta upit o zameni pa im dojadilo.
pre 13 dana, 18:50
> AnjaPaola: > I ja kad god slučajno zalutam na neki od takvih profila, brže-bolje pobegnem da ne dobijem batine.. 😄 Bukvalno 😂😂😂
pre 13 dana, 18:52
🤣🤣🤣🤣
pre 13 dana, 18:57
Zato što su nekulturne.
pre 13 dana, 19:35
Kada uđem u podforum TRAŽIM često članice traže nešto za razmenu a u profilu se deru da je ne rade... kako to ignorisati? ]:)
pre 13 dana, 20:28
Smrt razmenama 🤣🤣 Kapiram da je bedak kad ti stigne poruka, ti se obraduješ, kad ono - hoce razmenu i eto otkud tolika frustracija 😄
pre 12 dana, 16:19