Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nedozvoljeni predmeti?

Upravo sam dobila negativnu od admina jer sam obnovila oglas, tačnije obrisala i postavila novi. Nisam uopšte upućena od kad važi ovo pravilo jer su do juče većina članica obnavljale oglase bez ikakvih posledica Najsmešnije je što sam juče dobila opomenu ali nisam pažljivo pročitala već sam automatski obrisala oglas misleći da sam slučajno navela duple tagove Pa eto da informišem ostale članice slične meni 😂
2021 10 22
Ne razumem. Od kad obnavljanje nije dozvoljeno? Jeste li sigurni da niste neko drugo pravilo prekrsili? 🤔
2021 10 22
Da, napisao admin objasnjenje. Prvi put cujem za ovo... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e0b53a9d83d223b389f7da63ab0ea688.jpg)
2021 10 22
> Plišana: > Upravo sam dobila negativnu od admina jer sam obnovila oglas, tačnije obrisala i postavila novi. > Nisam uopšte upućena od kad važi ovo pravilo jer su do juče većina članica obnavljale oglase bez ikakvih posledica > Najsmešnije je što sam juče dobila opomenu ali nisam pažljivo pročitala već sam automatski obrisala oglas misleći da sam slučajno navela duple tagove > Pa eto da informišem ostale članice slične meni 😂 Hvala.🤗
2021 10 22
> NShibridi: > Ne razumem. Od kad obnavljanje nije dozvoljeno? Jeste li sigurni da niste neko drugo pravilo prekrsili? 🤔 Mislim da samo admin zna odgovor na prvo pitanje. I dalje sam u šoku...
2021 10 22
Svašta. Onda šta, čekati da isteknu dve godine i da se predmeti obrišu sami? Ok za duple predmete ali da je zabranjeno brisanje predmeta i ponovno postavljanje, ne vidim zašto, pa još negativna.
2021 10 22
I ja sam dobila negativnu pre par meseci,objasnjenje admina je da kad se jednom postavi ne obnavlja se vise oglas, tj brise pa ponovo postavlja🙄
2021 10 22
Skoro sam se članici obratila za tašnu, vidim na profilu na više strana oglasa PRODATO, PRODATO, PRODATO itd... i to tako stoji i smrdi već mesecima a tašna za koju sam pitala i nisam dobila odgovor i dalje stoji u ponudi kao mamac. I to niko ne sankcioniše nego se daju negativne članicama koje obnavljaju oglase. Svašta zaista. Ovo novo pravilo mi nema logike.
2021 10 22
Mozda se nisu dobro izrazli Verovatno su mislili da zabranjen predmet kada se obrise se vise ne postavlja ???!! Ovo je bas cudno obrazlozenje negativne Za tumacenje desavanja na ovom sajtu je potreban detektiv 😂😂😂😂😂
2021 10 22
> Plišana: > Upravo sam dobila negativnu od admina jer sam obnovila oglas, tačnije obrisala i postavila novi. > Nisam uopšte upućena od kad važi ovo pravilo jer su do juče većina članica obnavljale oglase bez ikakvih posledica > Najsmešnije je što sam juče dobila opomenu ali nisam pažljivo pročitala već sam automatski obrisala oglas misleći da sam slučajno navela duple tagove > Pa eto da informišem ostale članice slične meni 😂 Kako su azurni za gluposti da lupaju negativne ....pozabavite se malo prevarantima ..sve ih je vise i vise
2021 10 22
Meni samo nije jasno kako imaju uvid u to ko obnavlja oglase.Iskreno za skoro dve i kusur godine na ovom sajtu,nikada nisam uspela da primetim ko cesto obnavlja ili obnavlja oglase.Jedino sto sam primetila je npr ogroman broj pregleda kod jedne clanice koja je stalno na pocetnoj..
2021 10 22
Zasto clanice ne mogu da obrisu predmet i da stave ponovo ne razumem ...pa nece da joj stoji godinama na profilu ...logocno da ce ga obrisati posle izvesnog vremena i postaviti ponovo da bi ga prodala..admini obidjite druge sajtove procitajte njihov pravilnik .. I brate slatki pozabavite se ovim EROR sto vam istrcava non stop ...koliko napora treba da ulozite admini u sajt ...tim se pozabavite a ne davanjem negativnih ocena NEREALNO.
2021 10 22
Ovo je van pameti, jasno da se briše prvo staro ali šta ako sam bolje uslikala, nova kamera, odlučila da promenim izgled slika...Pa čak i na KP se može obnoviti oglas svakih mislim 5 dana trenutno. Kad bi jednom na vidnom mestu bilo sve glasno i jasno. I da se konačno zabave bitnim stvarima kao prevare, dupli profili i oglasi koji krše zakon kao komercijalna prodaja/siva ekonomija, autoklick itd.
2021 10 22
Sreća da sajt sjajno funkcioniše, pa admini imaju vremena da se posvete i banalnim stvarima. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/198f86b74df286cb6d9d845bcaf81a6a.jpg) Naravoučenije, možete da dobite negativnu i ako opis sadrži previše informacija :D
2021 10 22
Mislim da je pravilo apsolutno smesno. Bar je meni praksa pokazala da vredi obnavljati. Uvek kad obnovim, prodam jednu, dve krpice. Ok, ne ovog meseca. Obnavljanje mi je samo uzelo jedno popodne, a dobila nista nisam, ali generalno, da. Treba malo pojasniti to pravilo.
2021 10 22
1 2 3