Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Članice za razmene, šta se dešava?!

Znamo svi da na sajtu postoji opcija razmene stvari što je ok, isto tako je ok da neko samo prodaje na sajtu, dakle ne kupuje niti radi razmene. Da li je moguće da se na svakom mogućem mestu na profilu naglasi da član NE RADI RAZMENE (konkretno sam naglasila u opisu profila, i u opisu SVAKOG oglasa koji sam izbacila) i konstantno mi stižu poruke tog sadržaja. Šta se dešava sa ljudima, bukvalno vam oduzme 30 sekundi da pogledate nečiji opis u kom su inače uglavnom sve informacije za koje pitate u porukama, a i da ne gledate opis profila, pročitate bar opis predmeta koji vas zanima.
2021 11 01
Takodje i u opisu i ispod svakog opisa mi pise da nemam racun i dobila sam pitanje da li imam racun posto bi clanica narucila predmet iskreno nisam odgovorila na poruku jer mi se iskreno smucilo vise evo ne znam vise sta da im odgovorim znaci bas mi je muka od toga sto niko ne cita opis kad odem na neciji profil prvo procitam uslove prodavca opis predmeta pa onda se odlucujuem na saradnju
2021 11 01
> Beogvt: > Znamo svi da na sajtu postoji opcija razmene stvari što je ok, isto tako je ok da neko samo prodaje na sajtu, dakle ne kupuje niti radi razmene. Da li je moguće da se na svakom mogućem mestu na profilu naglasi da član NE RADI RAZMENE (konkretno sam naglasila u opisu profila, i u opisu SVAKOG oglasa koji sam izbacila) i konstantno mi stižu poruke tog sadržaja. Šta se dešava sa ljudima, bukvalno vam oduzme 30 sekundi da pogledate nečiji opis u kom su inače uglavnom sve informacije za koje pitate u porukama, a i da ne gledate opis profila, pročitate bar opis predmeta koji vas zanima. Ne citaju ni opise ni velicine ni mere ne gledaju slike ...samo stizu poruke za mere za slikanje sto na viber sto na poruke ...islikala sam se izmerila uzduz i popreko i ispisala citave romane ..kako sta izgleda koji je materijal kako meni stoji ...i eto ..a sve sam napisala vec i ne vredi ...
2021 11 01
Ja sam obrisala opis profila, nekako mi to ne znaci nista. Jer kao sto i same kazete niko to i ne cita.🥴🥴🥴
2021 11 01
U poslednje vreme skoro svi traže razmene ali kad nađem nešto za šta bi razmenila moje to im ne odgovara. Znači princip ja hoću ovo/novo ali ne dam to što ti želiš. Ja sam voljna neke stvari da menjam ali ne sa bilo kim i ne za bilo šta.
2021 11 01
Piše mi u opisu profila, a pišem u poslednje vreme i na svakom postu pojedinačno. Ne razumem samo šta opet nije jasno. Jako su dosadni sa tim razmenama. Ja KUPIM ako mi se nešto sviđa, ne smaram okolo ljude nudećii im moje stvari... a svaki put bacim pogled (da ispadnem fer) i to budu par ekselans krpetine, i to koje ako ponuđač imalo obrati pažnju na profil kojem nudi, niti su adekvatna veličina niti su taj stil i fazon. I to većina stvari koje nudim su nove sa etiketom ili kao nove i neke i imaju jaču cenu. A profil ponuđača pun baš korištenih stvari loših materijala i jeftinih brendova koje prodaje za par stotina rsd. Znači, skoro sve sa profila bih trebala da uzmem za jedne patike koje prodajem... ne kapiram majke mi. Evo i ovde apelujem da me zaobiđu! 😑😬
2023 09 23