Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

NULA UTISAKA ...

Sve vise primecujem novih clanica bez ijednog utiska koje traze uplatu pa slanje ...sta mislite o tome ..pri tom jakne lepe sa pravim krznom a cene smesne
2021 11 04
Utisci govore o nama, kao kupcima ili prodavcima, tako da mi nije bas najjasnije zasto bi neko bez utisaka bio nepoverljiv prema nekom ko ima utiske. Da je obrnuto, razumela bih ali ovako...
2021 11 04
Mislim da je u pitanju prevara, ja sam jedan takav profil prijavila adminu, kada im se trazi snimak jakni kazu da su prodate.
2021 11 04
Sve jakne koje prodaju su sa prirodnim krznom i skinute sa drugih sajtova, kostaju bar 6 puta skuplje.
2021 11 04
Odbila sam par takvih sadadnji gde sam ja kupac ,prosto nisam zelela da uplacujem pre slanja nekome sa 0 utisaka Ali sam kao prodavac slala pouzecem novim clanicama i sve su podigle paket
2021 11 05
Ima i onaj deo gde posaljem upit za kupovinu pa ne odgovaraju nedeljama ( nove clanice ) a online su Pa kad napisem pa dobro da li prodajete predmet ili ne ?! Dobijem istog momenta odgovor neki glupi, nebulozan Tako da me to isto bas nervira sto kaze ono sto jos uvek nece da prodaju Za raspravu su orne, ali za prodaju bas i nisu ..
2021 11 05
> mokelem: > Ima i onaj deo gde posaljem upit za kupovinu pa ne odgovaraju nedeljama ( nove clanice ) a online su > Pa kad napisem pa dobro da li prodajete predmet ili ne ?! > Dobijem istog momenta odgovor neki glupi, nebulozan > Tako da me to isto bas nervira sto kaze ono sto jos uvek nece da prodaju > Za raspravu su orne, ali za prodaju bas i nisu .. Probajte da kupite ovu tašnu: https://mojekrpice.rs/items/zene/7870575/massimo-dutti-torba 😂😂😂
2021 11 05
Mislim da ljudi treba da "odrastu" i da shvate da moraju da se štite sami do određene mere tako što će koristiti razum. Zlatno pravilo uvek bilo-sve vrednije stvari se lično preuzimaju, osim kada se radi o baš starim članicama sa dosta staža i kredibiliteta, mada bih i tada verovatno odabrala lično preuzimanje. Snimak tu ne pomaže, može čak i da ima jednu jaknu, i tako da je snima a pošalje 2 stare košulje. Ne znam zašto propagirate snimke, nikakav garant nisu, pa čak ni dodatne slike, eto Vam primer u prethodnoj rečenici. Drugo pravilo-ako je previše dobro da bilo istinito, onda verovatno i jeste. E sad što naši ljudi više vole da ih lažeš, i veruju u isto to je posebna priča. Treće, ne treba puno pameti i uskustva da se razlikuje autentična, i ukradena fotka, uglavnom su zamućene, ili obrađene, različite u smislu pozadine, osvetljenja itd. Četvrto, poštenje prodavca će se baš videti po mogućnosti plaćanja pouzećem kod vrednijih stvari, posebno ako kupac ima pozitivne utiske jer tu treba razumeti zabrinutost kupca oko plaćanja. Ne znam ko bi uplatio unapred na TR iznose preko 2000 din nekome bez utisaka na sajtu koji se apsolutno ograđuje od odgovornosti, bez prodavčeve LK, podataka itd.
2021 11 05
> mokelem: > Ima i onaj deo gde posaljem upit za kupovinu pa ne odgovaraju nedeljama ( nove clanice ) a online su > Pa kad napisem pa dobro da li prodajete predmet ili ne ?! > Dobijem istog momenta odgovor neki glupi, nebulozan > Tako da me to isto bas nervira sto kaze ono sto jos uvek nece da prodaju > Za raspravu su orne, ali za prodaju bas i nisu .. imala sam dva pokušaja kupovine gde sma brdo poruka poslala, dobijam odgovore tipa jao ne znam gde mi je, jao u drugom stanu mi je, ne mogu da nađem kesu sa stvarima koje prodajem, ali uredno stoji da se i dalje prodaje..... onda sam tražila za drugi predmet mere, uh moram da nađem gde mi je to, ni traga ni glasa više, šalje skoro opet isto, gle čuda odjednom obeleženo kao prodato a ni odgovor nisma dobila.....
2021 11 05
> sajberstrip: > Mislim da ljudi treba da "odrastu" i da shvate da moraju da se štite sami do određene mere tako što će koristiti razum. > Zlatno pravilo uvek bilo-sve vrednije stvari se lično preuzimaju, osim kada se radi o baš starim članicama sa dosta staža i kredibiliteta, mada bih i tada verovatno odabrala lično preuzimanje. Snimak tu ne pomaže, može čak i da ima jednu jaknu, i tako da je snima a pošalje 2 stare košulje. Ne znam zašto propagirate snimke, nikakav garant nisu, pa čak ni dodatne slike, eto Vam primer u prethodnoj rečenici. > Drugo pravilo-ako je previše dobro da bilo istinito, onda verovatno i jeste. E sad što naši ljudi više vole da ih lažeš, i veruju u isto to je posebna priča. > Treće, ne treba puno pameti i uskustva da se razlikuje autentična, i ukradena fotka, uglavnom su zamućene, ili obrađene, različite u smislu pozadine, osvetljenja itd. > Četvrto, poštenje prodavca će se baš videti po mogućnosti plaćanja pouzećem kod vrednijih stvari, posebno ako kupac ima pozitivne utiske jer tu treba razumeti zabrinutost kupca oko plaćanja. Ne znam ko bi uplatio unapred na TR iznose preko 2000 din nekome bez utisaka na sajtu koji se apsolutno ograđuje od odgovornosti, bez prodavčeve LK, podataka itd. Slazem se sa vecinom sto ste rekli. Mislim da je mač sa dve ostrice kupovina na bilo kom sajtu, Clanica sa dosta utisaka(preko 700) me je zeznula, predmetom koji je za kantu nije imala ni jedan los utisak, a clanica koja ima 11 negativnih sad vec i blokirana mi je prodala brutalne cizme. Licno preuzimanje nije uvek moguce,pa bas ako nemam poverenja trazim snimak, nisam tako cesto kupac ali kad kupim svesna sam da je polovno i ne trazim dlaku u jajetu samo da je u korektnom stanju, i naravno da mi umesto jakne sa prirodnim krznom ne stigne nesto 10-to, a mislim da to upravo rade profili sa 0 ocena i par jakni koje se vrte u krug sa cenom od 4999 din
2021 11 05
https://mojekrpice.rs/sofija_0303-233349 Da li imate iskustva sa?
2021 11 10