Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

ADMIN BRISE

Caos ljudi, koji je profil admina, da ga pitam zašto mi je upravo obrisao jedno 5 proizvoda, a za to sigurno nema razloga? Slike iz moje sobe, a još ostavi 5 proizvoda sa slikama iz sobe. Ovaj sajt će otići bestraga jer rade pacijenti na njemu.
2021 11 13
Prodajete vise stvari istog brenda sa etiketom valjda
2021 11 13
Postavljate slike sa interneta, to nije dozvoljeno i verovatno zbog toga brišu oglase.
2021 11 13
Caos svima🙂 Nova sam na ovoj stranici i pokusavam danas vec par puta da okacims voju prvu sliku za prodaju,ali nikako ne mogu da sacuvam i uvek mi izbacuje da mi je gardarober prazan. Sva polja sam popunila i proverila par puta ali i dalje se blokira i ne moze da se sacuva. Hvala svima unapred na pomoci🙂
2021 11 13
Obrisao mi fotke, a ostavio opis i cenu?! Slikala sam moju suknju na krevetu, i šta je problem? Što je Max Mara, ne razumem
2021 11 13
> minni20: > Caos svima🙂 > Nova sam na ovoj stranici i pokusavam danas vec par puta da okacims voju prvu sliku za prodaju,ali nikako ne mogu da sacuvam i uvek mi izbacuje da mi je gardarober prazan. > Sva polja sam popunila i proverila par puta ali i dalje se blokira i ne moze da se sacuva. > Hvala svima unapred na pomoci🙂 Cao. Mozda je problem velicina slike, u tom slucaju nece da postavi oglas, proveri pored slike da li “vrti” kao da ucitava. Pozz
2021 11 13
> becici: > Obrisao mi fotke, a ostavio opis i cenu?! > Slikala sam moju suknju na krevetu, i šta je problem? > Što je Max Mara, ne razumem I ja se pitam isto,uhvatio se za moje cizme 5x ih brise😒😒😒😒
2021 11 14
Meni obrisala dekorativni predmet za zid, jer ne postoji u kategoriji, a ne znam gde spadaju oni silni dedamrazovi, venci i sl, kad nema kategorije ni za to
2021 11 15