Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Filteri na Sajtu ne fukcionisu - kako pretrazujete?

Vec nekoliko meseci (posle 'renoviranja' sajta) filteri ne rade kako treba. Pisala sam tehnickoj podrsci ali se nista nije promenilo. Ne znam da li vi koristite filtere i kako pretrazujete? Recimo, ukucate ime brenda ili proizvoda, pa ga filtrirate po velicini. Prije su se pojavljivali proizvodi, a sada izadju na primer, tri. A na sajtu ih ima stotine.
2021 11 29
meni su te opcije neupotrebljive, takođe. prijavila na odgovarajućoj temi, bez odgovora.
2021 11 29
Pretražujem pomoću mk pretraživača 🔍 unošenjem ključnih reči. Koristim mk isključivo preko mobilnog telefona i funkcioniše mi i pretraga preko filtera, uglavnom, osim za tagove, a što se tiče filtera za boje, tu se provuku kroz filter i neke druge.
2021 11 29
Meni takodje filteri ne funkcionisu preko telefona, uopste mi ne otvara ponude. Ja pretrazujem na lupicu, ukucam npr "farmerke 38" pa sta mi izadje... Ili "Stradivarius" pa listam, naravno tu se nadje i Mango i Zara i Diesel i sve moguce marke jer su zene nedokazane i taguju po 10 marki kako bi stvar bila vise vidjena i brze prodata , nema veze sto je na stvari samo jedna etiketa. 😊😂
2021 11 29
Filteri su prije radili, na primer ukucate ZARA i onda samo stavite velicinu koju trazite onda izbaci sve proizvode. Sad ukucajte isto to i ubacite npr velicinu 134 izbaci 20 proizvoda. Ovo je jako neprofesionalno... Da ne zna neko mail za kontakt direktnih vlasnika?
2021 12 10