Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

"Da li ste sigurni da zelite da obrisete ovaj oglas?"

"Da li ste sigurni da zelite da obrisete ovaj oglas?" Bas sam malo pre obrisala jednu svoju popularnu stvar, zato sto sam usla preko telefona i krenula da listam... Obrisa se brate mili nisam ni trepnula...Niko me nista nije pitao niti sam ja to htela da uradim.. Mora jedan upit zastita da stoji tu pre dugmeta brisi...
2021 12 01
Koliko ozbiljnijih stvari je potrebno ovom sajtu... Fin je predlog Vaš, ali... 😉
2021 12 01
Predlog je potpuno na mestu, ista priča 😅
2021 12 01
Joj, slazem se, ne znam ni sama koliko oglasa sam tako obrisala
2021 12 01
Pridruzujem se i ja 😊 Milion puta....
2021 12 01
To su morali da koriguju, ali, ipak, nisu. Dodatna komplikacija (sada) je zabrana obnove oglasa. Alternativno rešenje: Ukucajte ime svog profila u mk pretragu i preglêdajte svoj profil kao posetilac. ... ili ekspresno napaviti korak nazad (back).
2021 12 01
Hahhaha, koliko ljudi toliko cudi, mene izludjuje upravo suprotno (na krpama, bilo gde na kompu, telefonu..) kada me 5x pita da li ste sigurni, da li ste SIGURNI da ste sigurni, iako ste sigurni necete moci da ponistite brisanje, AMAN SAMO GA OBRISI, znam zasto sam kliknula, sta me pola sata drndas 😂 Nista lakse nego postaviti predmet ponovo, a to sto je popularan isto ne znaci mnogo, ako mislite na broj osoba koje prate oglas, pre su mi se prodavali oglasi bez i jednog srca nego neki koji prati njih 20 al niko se ne 'vata za novcanik :')
2021 12 02
Slazem se,nekoliko puta mi se desilo i danas opet.
2021 12 02
> REASHOP: > To su morali da koriguju, ali, ipak, nisu. Dodatna komplikacija (sada) je zabrana obnove oglasa. > Alternativno rešenje: Ukucajte ime svog profila u mk pretragu i preglêdajte svoj profil kao posetilac. > ... ili ekspresno napaviti korak nazad (back). pa da a dobro nema obnavljanja oglasa a onda postoji opcija da se uplati i promovise a ni ta opcija ne radi meni odose pare u etar. 🤣🤣🤣 Nekad radi nekad ne.
2021 12 03
Isto mi se desilo par puta dok sam listala... Tako da mislim da bi trebalo da bude upozorenje.
2021 12 05