Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Slanje autobusom

Da li neko ima uskustva jer je situacija hitna
2021 12 03
Niš expres šalje, cena je oko 200 dinara čini mi se. Predaš, platiš zalepe neki papirić i neko mora da čeka da lično preuzme taj isti paket. Pozovi pitaj za informacije njih, ako je već hitno- to se radi.
2021 12 03
Super hvala mnogo nisam znala
2021 12 03
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5f4bac3201cfff1dae4ea9e1a3a25300.jpg)
2021 12 03
Uglavnom svaki vozac s autobuske stanice prima paket da poveze do mesta do kog ide (ili nekog usputnog mesta gde se zaustavlja), a sto se tice novca - rade po principu koliko castis. Kazu vreme kada ce biti u tom odredjenom mestu i daju broj telefona da prosledis onome ko prima, radi kontakta.
2021 12 03
> Marince17: > Uglavnom svaki vozac s autobuske stanice prima paket da poveze do mesta do kog ide (ili nekog usputnog mesta gde se zaustavlja), a sto se tice novca - rade po principu koliko castis. > Kazu vreme kada ce biti u tom odredjenom mestu i daju broj telefona da prosledis onome ko prima, radi kontakta. Bukvalno, das im za pivo i to je to, roditelji su mi tako stalno slali dok sam studirala, ja posle drugaricama itd.. x-)
2021 12 03
Dani, ne znam koliko je prošlo od kraja vaših studija, 🙂 ali vozači Niš-expresa ne smeju da rade više tako. Vlasnici su i tu videli priliku za dodatnu zaradu. Mada vidim da su jeftiniji od pošte, Bexa i sličnih. Mozda počnem češće da koristim tu opciju. 👍
2021 12 04
Ne znam za Nis Express ali dosta vozaca i dalje to radi. Kad putujem kod babe u selo u Sremu, isla sam skoro i do Bosne - vozaci su stali na par mesta i pokupili ljudima pakete uredno, ljudi ih caste koliko imaju i to je to
2021 12 04
Ja sam iz Bora a studiram u Nišu, prevoznik Kavim Jedinstvno Vranje i Bortravel uvek pristaju da dovezu torbu kad mi moji nešto pošalju. Naravno časte ih za kafu, piće ali ništa preterano i nikada nisu odbili.
2021 12 04