Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk lvl PRO!

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dc173c8d1ed6032a9b82cf4a22eb474f.jpg)
2021 12 04
Ovo je moja poslednja poruka na koju nije odgovorila iako je bila online. Mislim, ja za 10000 za koliko sam joj na kraju sve to dala necu da crknem, ali sad to otvara druge probleme. Nekada sam bila stpljivija, cekala clanice koliko god je njima odgovaralo, uvek prodavala stvari po principu ko prvi devojci... I nikad mi nije bio problem da sacekam i izadjem u susret. Sad zahtevam na duze rezervacije neku vrstu kapare jer mi se ovo desilo toliko puta da mi je vise muka kad treba da dajem na rate i cekam po 2 nedelje. Pocela sam da izbegavam kupce za koje znam da ih duze cekam i da prodam stvar onom ko zeli da uplati odmah. I sve to me uzasno nervira jer ovde ima zaista dosta korektnih i kvalitetnih osoba koje bi bile siguran kupac, ali meni je poceo stomak da se okrece kako treba da otvorim sajt. Imam nekolicinu stalnih musterija za koje sve moze, ali osim toga nemam zivaca vise da se natezem jer ovakve spodobe bez problema zavlace i razvlace i ne znam zaista kako prepoznati kad imaju ovoliko pozitivnih ocena. Da li dajemo pozitivne iz kurtoazije jer je neko na kraju kupio stvar, posle duzeg natezanja ili sta vec? Razmisljam kako sam joj i ja dala pozitivnu prvi put, ali sam zaista imala mindset ako se javi javi se, nisam ni oznacila odelo kao rezervisano. Ali kada bekom cuvate nesto od plate do plate pa taj neko pokusa da vas pretvori u jadnicu jer trazite sopstveni novac, to vec prelazi na neki drugi nivo. Ne znam, evo besna sam i dalje i odoh da joj dam neutralnu obzirom da negativna ne sme i da se smirim. Hvala sto ste citali i izbegavajte ovu zdnu u sirokom krugu, ili joj trazite kaparu. Svako dobro i lep dan zelim!
2021 12 04
Bez uvrede, ali si odavno trebala bataliti komunikaciju sa doticnom. Jasno je da zena nece kupovinu i laze u nedogled 2 meseca.... ma sto je mnogo - mnogo je! A negativnu mozes ostaviti, jer je uzela tvoje podatke za uplatu!
2021 12 04
> Milica9933: > Bez uvrede, ali si odavno trebala bataliti komunikaciju sa doticnom. Jasno je da zena nece kupovinu i laze u nedogled 2 meseca.... ma sto je mnogo - mnogo je! A negativnu mozes ostaviti, jer je uzela tvoje podatke za uplatu! Ma kakva uvreda, stoji sve to. Ja se osecam ko potpuni kreten sto sam se akala ovoliko s njom i razocarano jer bilo je tu jos komunikacije, fotkala se u 101 varijanti, razmenjivale smo kombinacije odevne za svadbu ma 100 stvari pa nisam od nje ocekivala ovakav epilog 🤷🏻‍♀️
2021 12 04
> Milica9933: > Bez uvrede, ali si odavno trebala bataliti komunikaciju sa doticnom. Jasno je da zena nece kupovinu i laze u nedogled 2 meseca.... ma sto je mnogo - mnogo je! A negativnu mozes ostaviti, jer je uzela tvoje podatke za uplatu! To za negativnu nisam znala, ostavila sam neutalnu, al tim bolje, hvala na informaciji
2021 12 04
Realno, ako Vam se neko drugi javljao za te krpice, a Vi odbijali prodaju jer ste "cekali", onda je to stvarno previse. Ne vredi. Pokusas ispasti covek, ali pred kim? I to je moj stav i moje misljenje. Ispostuj me i ispostovacu te. And other way around.
2021 12 04
> NShibridi: > Realno, ako Vam se neko drugi javljao za te krpice, a Vi odbijali prodaju jer ste "cekali", onda je to stvarno previse. Ne vredi. Pokusas ispasti covek, ali pred kim? I to je moj stav i moje misljenje. Ispostuj me i ispostovacu te. And other way around. Nije, jer nisam ni kacila na sajt. Bukvalno sam okacila jedno odelo koje sam dobila, i ona se javila cim je rezervisano da pita da li imam jos jedno i to drugo nju ceka sa strane jos od 28. oktobra, nisam ga ovde ni postavljala, svako malo se javljala da kaze da ne stize danas, sutra prekosutra, i ok, ja sam se preselila zaista na periferiju grada, i nije svakom zgodno da dodje i proba kao ranije dok sam bila u centru grada, ali ako se ne stize licno, postoji posta, sto sam joj i napisala kad sam malo pukla od cekanja. I tada obecava za nedelju dana, umedjuvremeu ga probala u HMu i odgovara, stvarno mi nije palo na pamet da nece pokupiti jer je zena trazila da joj pored odela nadjem carape za zimu zaboga, mislim carape zaboga, kopcam treba joj, ko ce da ispali da ne uzme carape koje je narucio XD Manje vise ona sad, izbacila me je iz takta jer takav bezobrazluk dugo nisam imala, nego sto ja poostrim mere ovde, pa me posle grize savest kad trazim kaparu il necu nekoga da sacekam dve tri nedelje do plate zbog ovakvih spodoba koje elementarne kulture i rezona nemaju.
2021 12 04
Dobro, izvukla si lekciju, skrenula nam paznju. To ti je - sto ti je. Licno - krivim i tebe. 😁 Bolelo bi me bas uvo da se natezem sa nekim 60 dana. Odustala bih vec posle 7. Zatim oglasila stvar, na ovu clanicu stavila virtuelni blok i cao. Cuj "nemam para, ali i dalje dodajem u već pun dzak". 🤔
2021 12 04
> Milica9933: > Dobro, izvukla si lekciju, skrenula nam paznju. To ti je - sto ti je. > Licno - krivim i tebe. 😁 > Bolelo bi me bas uvo da se natezem sa nekim 60 dana. Odustala bih vec posle 7. Zatim oglasila stvar, na ovu clanicu stavila virtuelni blok i cao. > Cuj "nemam para, ali i dalje dodajem u već pun dzak". 🤔 Naravno da sam ja idiot u ovoj prici i naravno da sam kriva. Sto je najcrnje i dalje mislim da bi ona platila to u jednom trenutku od jedne plate, koju ne spiska odmah od 1og do 7og ko ovu prethodnu, al posto bi dodala jos boga oca stvari i pokusala da sve to dobije za tih 10 hiljada i sve po devizi "nek ceka brena" jer jelte meni nije hitno, ja zivim od vazduha. Ali da, lekcija naucena i ocito da ocene ponekad ne znace nista
2021 12 04
I ja imala razmenu sa clanicom i clanica odugovlacila slanje Veci broj utisaka ali mi nesto nije dalo mira da posaljem pre nje vec samo sam zelela u isto vreme ,nije odgovarala i na kraju nije ni poslala Sad dal je htela da me prevari ili ne to samo ona zna
2021 12 04
Da, koliko god bio visok prag tolerancije, nekada prosto "puknete" zbog nemarnosti i nevaspitanja nekih clanica. Nazalost, cesta je pojava da clanice traze broj racuna za uplatu i vise nikada se ne jave, itd...itd...
2021 12 04
Stvarno nemam reci drugo lose iskustvo sa clanicama ,hoce da posalje a nece ili kazi jednostavno necu ili tako nesto a ne nestanes i ne javljas se pa ti razmisljaj dal poslala ili nije sedi kuci cekaj za dzabe
2021 12 04
> Valerina: > Da, koliko god bio visok prag tolerancije, nekada prosto "puknete" zbog nemarnosti i nevaspitanja nekih clanica. Nazalost, cesta je pojava da clanice traze broj racuna za uplatu i vise nikada se ne jave, itd...itd... Ma precesta, al se na to ni ne obazirem. Ova zena je bila u mojoj kuci, narucila odelo, gomilu carapa xD sama rekla da ne moze pre prvog, izvinila se za par dana opet jer ne stize, iako nisam pisala i smarala. Ja nekako verujem da kad je videla da sam prilicno tolerantna, da je bila u fazonu, ma moze ona da ceka, sto je, moja krivica, al nije isto cekati nedelju, dve i dva meseca. I ja sam kupila boga oca preko ovog sajta, u zivotu nisam trazila da me neko ceka, niti se cenkala za bilo sta. Bilo bi me sramota da mi neko posalje poruku da me opomene sto nesto nisam platila a narucila sam
2021 12 04
> Ivana33petrovic: > Stvarno nemam reci drugo lose iskustvo sa clanicama ,hoce da posalje a nece ili kazi jednostavno necu ili tako nesto a ne nestanes i ne javljas se pa ti razmisljaj dal poslala ili nije sedi kuci cekaj za dzabe Ne znam da l je isla sa idejom da Vas prevari ali sad i meni u glavi da mi je poslala adresu za slanje i trazila podatke za uplatu pa nije nista uplatila. Mozda je ocekivala da cu poslati, sto u vecini slucajeva i radim kad sam imala s nekim saradnje, al se zadesilo da sam radila od jutra do mraka i nisam stizala, hvala bogu
2021 12 04
Mene sramota njene sramote...
2021 12 04